Licensed to CFCC Marlins               HY-TEK's Meet Manager 7/22/2010 08:46 AM
                        Marlin Masters Meet - 7/17/2010                        
                                    Results                                    
 
Girls 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Marina            19 UNAT                   36.10      39.89   20  
 
Girls 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              23 GSC                  1:07.00    1:06.53   20  
  2 Holman, Mary              23 GSC                  1:08.00    1:08.45   17  
 
Girls 18-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              23 GSC                  2:22.00    2:22.37   20  
  2 Holman, Mary              23 GSC                  2:23.00    2:22.61   17  
 
Girls 18-24 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              23 GSC                  4:58.00    4:55.34   20  
  2 Holman, Mary              23 GSC                  5:00.00    4:56.41   17  
 
Girls 18-24 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              23 GSC                  2:56.00    2:53.03   20  
  2 Holman, Mary              23 GSC                  3:00.00    3:05.14   17  
 
Girls 18-24 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Marina            19 UNAT                   40.59      47.69   20  
 
Girls 18-24 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Marina            19 UNAT                 1:41.51    1:49.68   20  
 
Girls 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          28 DBMS                   31.00      29.11   20  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          28 DBMS                 1:04.00    1:05.00   20  
  2 Wilson, Marly             25 FACT                 1:15.50    1:15.84   17  
 
Girls 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Marly             25 FACT                 2:40.00    2:45.22   20  
 
Girls 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          28 DBMS                   44.00      38.92   20  
  2 Wilson, Marly             25 FACT                   47.50      47.84   17  
 
Girls 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Marly             25 FACT                   35.50      36.31   20  
 
Girls 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          28 DBMS                 2:40.00    2:42.45   20  
 
Girls 25-29 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Marly             25 FACT                 6:20.00    6:27.33   20  
 
Girls 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dreaver, Karen            31 CFM                    33.00      31.55   20  
 
Girls 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dreaver, Karen            31 CFM                  1:14.00    1:08.78   20  
 
Girls 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         31 FACT                 3:05.00    3:06.18   20  
 
Girls 30-34 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         31 FACT                 1:45.00    1:44.04   20  
 
Girls 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         31 FACT                 3:35.00    3:36.31   20  
 
Girls 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT      45.39   20  
 
Girls 35-39 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT      57.31   20  
 
Girls 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT    1:11.93   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Deborah          44 DBMS                   35.65      34.59   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Deborah          44 DBMS                   46.00      45.01   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Deborah          44 DBMS                   44.00      43.65   20  
 
Girls 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             46 LM                     34.00      33.10   20  
 
Girls 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             46 LM                   1:14.00    1:14.67   20  
 
Girls 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             46 LM                   2:48.00    2:43.85   20  
 
Girls 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             46 LM                   5:35.00    5:55.26   20  
 
Girls 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             46 LM                   1:47.00    1:31.12   20  
 
Girls 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hengesbach, Kathleen      54 UNAT                      NT      57.26   20  
 
Girls 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hengesbach, Kathleen      54 UNAT                      NT    2:10.77   20  
 
Girls 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hengesbach, Kathleen      54 UNAT                      NT    1:06.82   20  
 
Girls 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            56 ISF                    34.00      33.45   20  
 
Girls 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            56 ISF                  1:15.00    1:15.55   20  
 
Girls 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               58 FACT                 2:45.00    2:37.04   20  
  2 Denby, Karlene            56 ISF                  2:48.00    2:48.82   17  
  3 Evans, Merry              58 FACT                 3:32.00    3:35.73   16  
 
Girls 55-59 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            56 ISF                  5:55.00    5:59.83   20  
  2 Evans, Merry              58 FACT                 7:22.00    7:40.65   17  
 
Girls 55-59 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               58 FACT                 1:32.00    1:27.72   20  
 
Girls 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            56 ISF                  3:19.00    3:20.41   20  
 
Girls 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               58 FACT                   42.00      41.42   20  
  2 Evans, Merry              58 FACT                   52.00      56.94   17  
 
Girls 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               58 FACT                 1:35.00    1:31.04   20  
  2 Evans, Merry              58 FACT                 1:59.00    2:04.82   17  
 
Girls 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Evans, Merry              58 FACT                 4:11.00    4:26.53   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            61 FACT                   39.00      36.98   20  
  2 Hubbard, Gigi             62 FACT                   47.31      49.92   17  
 
Girls 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            61 FACT                 6:45.00    6:42.95   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             62 FACT                   54.79      56.51   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             62 FACT                 2:04.94    2:04.89   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             62 FACT                 4:29.14    4:26.06   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            61 FACT                   48.00      46.10   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            61 FACT                 1:44.00    1:41.56   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            61 FACT                 3:15.00    3:41.51   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             62 FACT                 4:43.51    4:48.95   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            68 FACT                   42.90      44.35   20  
  2 Suttie, Rae               65 FACT                   42.23      45.21   17  
  3 Bradley, Marianne         66 FACT                   45.54      48.54   16  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            68 FACT                 1:41.84    1:41.89   20  
  2 Suttie, Rae               65 FACT                 1:49.92    1:47.36   17  
  3 Bradley, Marianne         66 FACT                 1:45.75    1:50.82   16  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            68 FACT                 3:46.10    3:47.94   20  
 
Girls 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            68 FACT                 8:11.71    8:11.25   20  
  2 Bradley, Marianne         66 FACT                 8:16.77    8:22.07   17  
  3 Suttie, Rae               65 FACT                 8:47.82    8:22.65   16  
  4 Hutchinson, Joyce         68 FACT                 8:56.00    8:59.59   15  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         66 FACT                 4:34.95    5:04.61   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         68 FACT                 1:02.00    1:04.04   20  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         68 FACT                 2:13.00    2:18.59   20  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         68 FACT                 4:47.00    4:45.69   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               65 FACT                   57.48      58.91   20  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               65 FACT                 2:15.48    2:30.11   20  
 
Girls 65-69 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         66 FACT                 4:11.08    5:01.08   20  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         73 FACT                   49.32      50.53   20  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         73 FACT                 1:56.02    1:53.50   20  
 
Girls 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         73 FACT                 4:08.93    4:00.65   20  
 
Girls 70-74 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         73 FACT                 4:27.34    4:53.06   20  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         73 FACT                   58.66    1:02.59   20  
 
Girls 75-79 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                79 FACT                   48.10      49.62   20  
 
Girls 75-79 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                79 FACT                 3:40.00    4:01.44   20  
 
Girls 75-79 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                79 FACT                 1:00.00    1:00.83   20  
 
Girls 75-79 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                79 FACT                 4:40.00    4:56.81   20  
 
Girls 80-84 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Edna              83 FACT                 1:10.00    1:00.52   20  
 
Girls 80-84 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Edna              83 FACT                10:45.00    9:52.49   20  
 
Girls 80-84 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordon, Edna              83 FACT                 1:22.00    1:16.67   20  
 
Boys 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pollock, Tommy            26 LAS                    27.00      24.92   20  
 
Boys 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pollock, Tommy            26 LAS                    58.00      57.97   20  
 
Boys 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pollock, Tommy            26 LAS                  2:15.00    2:10.48   20  
 
Boys 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pollock, Tommy            26 LAS                    32.00      28.25   20  
 
Boys 25-29 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pollock, Tommy            26 LAS                  1:09.00    1:06.14   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GASA                   30.00      29.36   20  
 
Boys 40-44 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GASA                 5:00.00    5:56.07   20  
  2 Livingston, Terry         42 FACT                      NT    6:21.52   17  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         42 FACT                      NT      34.46   20  
  2 Carroll, Tom              43 GASA                   36.00      39.21   17  
 
Boys 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         42 FACT                      NT    1:19.18   20  
  2 Carroll, Tom              43 GASA                 1:28.00    1:31.55   17  
 
Boys 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Carroll, Tom              43 GASA                 2:40.00         DQ  
 
Boys 40-44 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         42 FACT                      NT    5:58.72   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stose, Gil                48 FACT                      NT      30.59   20  
  2 Gapinski, Matthew         47 LM                     34.00      33.62   17  
 
Boys 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stose, Gil                48 FACT                      NT    1:12.22   20  
  2 Gapinski, Matthew         47 LM                   1:17.00    1:16.35   17  
 
Boys 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gapinski, Matthew         47 LM                   2:55.00    2:55.28   20  
 
Boys 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gapinski, Matthew         47 LM                   6:30.00    6:39.80   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stose, Gil                48 FACT                      NT      44.04   20  
  2 Gapinski, Matthew         47 LM                   1:00.00      52.88   17  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brenner, Bill             51 SYSM                   29.00      28.80   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brenner, Bill             51 SYSM                   35.00      35.62   20  
 
Boys 50-54 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brenner, Bill             51 SYSM                 3:10.00    2:59.50   20  
 
Boys 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             61 FACT                 1:08.00    1:11.07   20  
 
Boys 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             61 FACT                 2:30.00    2:42.55   20  
 
Boys 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             61 FACT                 5:30.00    5:41.08   20  
 
Boys 60-64 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             61 FACT                 3:26.00    3:28.18   20  
 
Boys 60-64 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             61 FACT                 6:58.00    6:52.34   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                   46.58      57.59   20  
  2 Mraovich, Robert          67 FACT                   55.37      59.89   17  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mraovich, Robert          67 FACT                 1:02.24    1:00.12   20  
  2 Clegg, Jim                68 FACT                      NT    1:02.16   17  
 
Boys 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mraovich, Robert          67 FACT                 2:19.03    2:12.25   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                      NT    1:04.66   20  
  2 Mraovich, Robert          67 FACT                 1:06.60    1:04.87   17  
 
Boys 65-69 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                      NT    5:06.00   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mraovich, Robert          67 FACT                 1:10.92    1:07.32   20  
 
Boys 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                 2:50.50    3:33.03   20  
 
Boys 70-74 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                   46.10      48.34   20  
 
Boys 70-74 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Delburn, John             73 FACT                 1:34.80         DQ  
 
Boys 70-74 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                   54.90      50.21   20  
 
Boys 75-79 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindsley, Phil            76 FACT                   41.00      42.92   20  
 
Boys 75-79 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindsley, Phil            76 FACT                 1:32.00    1:42.81   20  
 
Boys 75-79 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindsley, Phil            76 FACT                 3:48.00    3:55.19   20  
 
Boys 75-79 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindsley, Phil            76 FACT                 8:30.00    8:49.53   20  
 
Boys 80-84 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornell, John             82 FACT                   45.00      48.16   20  
 
Boys 80-84 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornell, John             82 FACT                 2:02.00    1:55.22   20  
 
Boys 80-84 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornell, John             82 FACT                 4:30.00    4:16.71   20  
 
Boys 80-84 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornell, John             82 FACT                 1:05.00    1:04.28   20  
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 30                    
 
  1. Florida Aquatic                    1092   2. Gator Swim Club                     148
  3. Daytona Beach                       140   4. Unattached                          120
  5. Loggerhead Masters                  100   5. Central Florida Marlins             100
  7. YMCA Indy Swim Fit                   97                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 30                     
 
  1. Florida Aquatic                     628   2. Lakeland Area Swim                  100
  3. Loggerhead Masters                   91   4. Georgia                              74
  5. Sarasota YMCA                        60