Licensed to CFCC Marlins               HY-TEK's Meet Manager 10/1/2010 06:50 AM
                         Masters Fall Meet - 9/25/2010                         
                                    Results                                    
 
Girls 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holman, Mary              23 GSC                    59.99    1:01.56  
  2 Holman, Sara              23 GSC                    59.99    1:01.63  
 
Girls 18-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holman, Mary              23 GSC                  2:05.00    2:09.16  
  2 Holman, Sara              23 GSC                  2:05.00    2:09.31  
 
Girls 18-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holman, Mary              23 GSC                  5:30.00    5:38.97  
  2 Holman, Sara              23 GSC                  5:30.00    5:39.41  
 
Girls 18-24 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holman, Sara              23 GSC                  2:25.00    2:35.05  
  2 Holman, Mary              23 GSC                  2:29.00    2:43.08  
 
Girls 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Light, Lori               29 CFM                    28.50      27.31  
 
Girls 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Light, Lori               29 CFM                  1:01.00    1:02.10  
 
Girls 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Light, Lori               29 CFM                  1:25.00    1:12.84  
 
Girls 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            31 GSC                    27.00      26.36  
  2 Dreaver, Karen            32 CFM                    27.70      27.15  
 
Girls 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            31 GSC                    59.00      58.34  
  2 Dreaver, Karen            32 CFM                  1:03.00      59.88  
 
Girls 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            31 GSC                  2:15.00    2:07.94  
  2 Dreaver, Karen            32 CFM                  2:15.00    2:15.13  
 
Girls 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shute, Jessica            30 CFM                    36.00      35.12  
 
Girls 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shute, Jessica            30 CFM                    35.00      32.57  
 
Girls 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shute, Jessica            30 CFM                  1:15.00    1:15.20  
 
Girls 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT      40.98  
 
Girls 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT    1:37.19  
 
Girls 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT    3:27.38  
 
Girls 35-39 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT      50.31  
 
Girls 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harries, Dana             35 CFM                       NT    1:59.63  
 
Girls 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visser, Linda             40 TOM                    27.00      26.39  
  2 McKinney, Danielle        43 CFM                    35.00      29.53  
 
Girls 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKinney, Danielle        43 CFM                  1:20.00    1:07.78  
  2 Januszewski, Cindy        43 CFM                  1:25.81    1:15.19  
 
Girls 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        43 CFM                  8:15.00    7:21.41  
 
Girls 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKinney, Danielle        43 CFM                    50.00      40.20  
 
Girls 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visser, Linda             40 TOM                  1:13.00    1:12.28  
  2 McKinney, Danielle        43 CFM                  1:40.00    1:28.62  
  3 Smeyne, Marissa           40 WPRC                 1:41.45    1:44.41  
 
Girls 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visser, Linda             40 TOM                    29.00      29.37  
 
Girls 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visser, Linda             40 TOM                  1:06.00    1:03.72  
 
Girls 40-44 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        43 CFM                  3:45.00    3:17.45  
  2 Smeyne, Marissa           40 WPRC                 3:19.97    3:49.33  
 
Girls 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Visser, Linda             40 TOM                  1:06.00    1:06.42  
  2 Januszewski, Cindy        43 CFM                  1:50.00    1:25.54  
  3 Smeyne, Marissa           40 WPRC                 1:39.62    1:27.59  
 
Girls 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smeyne, Marissa           40 WPRC                 3:25.16    3:16.56  
 -- Januszewski, Cindy        43 CFM                  3:33.94         DQ  
 
Girls 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reid, Marilyn             49 FACT                   35.06      33.53  
 
Girls 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reid, Marilyn             49 FACT                 1:15.00    1:17.56  
  2 Bogue, Sherri             46 FMM                  2:05.68    1:58.87  
 
Girls 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             46 FMM                  4:32.45    4:09.22  
 
Girls 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             46 FMM                 11:33.81   11:16.94  
 
Girls 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reid, Marilyn             49 FACT                   47.02      44.37  
 
Girls 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reid, Marilyn             49 FACT                   48.40      47.43  
 
Girls 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             46 FMM                       NT    1:08.84  
 
Girls 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Donna              50 YFFC                      NT      39.41  
 
Girls 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Donna              50 YFFC                      NT    3:04.78  
 
Girls 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               52 FMM                 11:45.99   12:38.25  
 
Girls 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Donna              50 YFFC                      NT      50.63  
 
Girls 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               52 FMM                  2:22.85    2:28.38  
 
Girls 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               52 FMM                  2:28.55    1:19.12  
 
Girls 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               52 FMM                  5:03.99    5:19.00  
 
Girls 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Donna              50 YFFC                      NT    1:45.26  
  2 Moucha, Sue               52 FMM                  2:16.08    2:27.81  
 
Girls 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, Mary                55 WPRC                 2:49.97    2:45.71  
 
Girls 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, Mary                55 WPRC                 7:19.20    7:22.67  
 
Girls 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Deb               59 FACT                 1:18.00    1:16.90  
 
Girls 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Deb               59 FACT                   38.00      36.41  
 
Girls 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Deb               59 FACT                 1:20.00    1:19.12  
  2 Bear, Mary                55 WPRC                 1:46.17    1:47.28  
 
Girls 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, Mary                55 WPRC                 1:38.23    1:28.96  
 
Girls 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pingley, Gretchen         63 UNA                    36.41      34.92  
 
Girls 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pingley, Gretchen         63 UNA                  1:23.17    1:20.29  
 
Girls 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                   45.31      50.50  
 
Girls 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                 1:47.66    1:51.86  
 
Girls 60-64 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                 3:34.64    3:51.76  
 
Girls 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pingley, Gretchen         63 UNA                    47.72      46.46  
 
Girls 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pingley, Gretchen         63 UNA                  1:45.92    1:44.19  
 
Girls 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pingley, Gretchen         63 UNA                  1:36.48    1:43.75  
  2 Hubbard, Gigi             63 FACT                 1:47.40    1:53.53  
 
Girls 60-64 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                 3:48.22    4:11.50  
 
Girls 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae Ellen         66 FACT                   36.41      39.66  
  2 Schoenberg, Mary          67 YFFC                      NT      50.34  
  3 O'Leary, Kathleen         66 FACT                   45.00      52.39  
 
Girls 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae Ellen         66 FACT                 1:31.56    1:35.90  
  2 O'Leary, Kathleen         66 FACT                 1:50.00    1:53.18  
 
Girls 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Leary, Kathleen         66 FACT                 3:54.00    4:12.87  
 
Girls 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae Ellen         66 FACT                 9:51.18    9:19.27  
  2 Hutchinson, Joyce         69 FACT                 9:55.00   10:00.11  
 
Girls 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schoenberg, Mary          67 YFFC                      NT      59.69  
 
Girls 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Leary, Kathleen         66 FACT                 2:00.00    2:05.98  
 
Girls 65-69 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Leary, Kathleen         66 FACT                 4:17.00    4:28.62  
 
Girls 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         69 FACT                   54.28      56.13  
 -- Schoenberg, Mary          67 YFFC                      NT         DQ  
 
Girls 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         69 FACT                 1:57.40    2:01.09  
 
Girls 65-69 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         69 FACT                 4:12.00    4:13.31  
 
Girls 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae Ellen         66 FACT                   47.97      51.31  
 
Girls 65-69 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae Ellen         66 FACT                 1:54.19    2:08.62  
 
Girls 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         69 FACT                 1:56.06    1:58.53  
 
Girls 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fishlock, Shirley         74 FACT                 1:36.00    1:42.28  
  2 Vetter, Helen             70 FACT                 1:56.00    1:56.41  
 
Girls 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fishlock, Shirley         74 FACT                 3:32.00    3:39.12  
 
Girls 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fishlock, Shirley         74 FACT                 9:19.00    9:57.68  
 
Girls 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 2:12.00    2:08.66  
 
Girls 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fishlock, Shirley         74 FACT                 4:31.00    4:55.69  
 
Girls 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 1:00.00      59.59  
 
Girls 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 2:13.00    2:16.62  
 
Girls 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 2:18.00    2:24.32  
 
Girls 85-89 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              85 FACT                 1:15.79    1:21.34  
 
Girls 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              85 FACT                 2:45.48    2:55.25  
 
Girls 85-89 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              85 FACT                 1:31.91    1:39.57  
 
Girls 85-89 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              85 FACT                 3:12.89    3:35.09  
 
Girls 85-89 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              85 FACT                 3:12.53    3:24.31  
 
Boys 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, David               29 WPRC                   25.23      24.90  
 
Boys 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, David               29 WPRC                   54.13      54.22  
 
Boys 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, David               29 WPRC                 1:59.07    2:01.59  
 
Boys 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bear, David               29 WPRC                 5:27.02    5:28.01  
 
Boys 25-29 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hart, Matt                26 TMM                  2:33.00    2:31.15  
 
Boys 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hart, Matt                26 TMM                    57.50      57.27  
 
Boys 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hart, Matt                26 TMM                    59.50    1:00.43  
  2 Bear, David               29 WPRC                 1:01.91    1:02.12  
 
Boys 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drusc, Ivan               33 UNA                       NT      22.01  
 
Boys 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drusc, Ivan               33 UNA                       NT      27.63  
 
Boys 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drusc, Ivan               33 UNA                       NT      24.06  
 
Boys 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GAJA                   29.00      26.18  
  2 LoCascio, Jim             40 UNA                    30.00      28.32  
 
Boys 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GAJA                 8:00.00    6:27.61  
 
Boys 40-44 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Organ, Keith              42 FACT                   31.00      30.32  
 
Boys 40-44 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Organ, Keith              42 FACT                 1:05.00    1:05.87  
 
Boys 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GAJA                 1:31.00    1:15.56  
  2 LoCascio, Jim             40 UNA                  1:20.50    1:18.72  
 
Boys 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Organ, Keith              42 FACT                   28.00      27.41  
  2 LoCascio, Jim             40 UNA                    32.50      30.97  
 
Boys 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Organ, Keith              42 FACT                 1:05.00    1:03.60  
  2 Carroll, Tom              43 GAJA                 1:15.00    1:04.53  
  3 LoCascio, Jim             40 UNA                  1:17.90    1:12.25  
 
Boys 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              43 GAJA                 2:46.00    2:26.87  
 
Boys 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claflin, Casey            57 TMM                    25.00      25.90  
 
Boys 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claflin, Casey            57 TMM                    55.00      57.31  
 
Boys 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claflin, Casey            57 TMM                    29.00      28.28  
 
Boys 55-59 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claflin, Casey            57 TMM                  1:04.00    1:09.36  
 
Boys 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCormack, Kevin          57 SYSM                   25.90      26.28  
 
Boys 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McCormack, Kevin          57 SYSM                   57.70      58.28  
 
Boys 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claflin, Casey            57 TMM                  1:04.00    1:03.36  
 
Boys 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Martin              61 TOM                    27.00      26.36  
  2 Griffin, Dane             62 GOLD                   28.20      29.42  
  3 Chojnowski, Gerry         61 FACT                   33.50      34.00  
 
Boys 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Martin              61 TOM                  1:01.00      59.56  
  2 Griffin, Dane             62 GOLD                 1:02.50    1:04.10  
 
Boys 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Martin              61 TOM                  2:25.00    2:20.88  
  2 Chojnowski, Gerry         61 FACT                 2:54.00    2:52.90  
 
Boys 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 GOLD                 6:40.00    6:35.66  
 
Boys 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chojnowski, Gerry         61 FACT                   42.10      42.76  
 
Boys 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chojnowski, Gerry         61 FACT                 1:36.40    1:33.60  
 
Boys 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Martin              61 TOM                  1:15.00    1:19.22  
 
Boys 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Andrew            69 FACT                   29.27      30.04  
  2 Messineo, Doug            69 FACT                   33.00      33.76  
  3 Rodenfels, Bill           68 FACT                   33.00      34.25  
  4 Clegg, Jim                68 FACT                   40.02      46.10  
 
Boys 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Andrew            69 FACT                 1:06.93    1:10.12  
  2 Rodenfels, Bill           68 FACT                 1:18.00    1:20.91  
 
Boys 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodenfels, Bill           68 FACT                 3:15.00    3:10.32  
 
Boys 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rodenfels, Bill           68 FACT                 8:30.00    9:09.08  
 
Boys 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                   53.21      58.10  
 
Boys 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                   50.29      55.91  
 
Boys 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Messineo, Doug            69 FACT                 1:22.00    1:26.47  
 
Boys 65-69 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Messineo, Doug            69 FACT                 3:12.00         DQ  
 
Boys 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Andrew            69 FACT                   35.17      35.91  
  2 Rodenfels, Bill           68 FACT                   38.00      39.32  
 
Boys 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Messineo, Doug            69 FACT                 1:25.00    1:24.06  
  2 Miller, Andrew            69 FACT                 1:19.39    1:26.31  
  3 Clegg, Jim                68 FACT                 1:49.42    2:03.97  
 
Boys 65-69 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clegg, Jim                68 FACT                 4:01.00    4:21.37  
 
Boys 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                   32.95      32.98  
 
Boys 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                 1:21.81    1:24.56  
 
Boys 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                   40.82      40.87  
 
Boys 70-74 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                 1:35.41    1:41.31  
 
Boys 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delburn, John             73 FACT                   46.35      43.28