Licensed to CFCC Marlins           HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 3/16/2011 04:10 PM
                         Masters Meet 2011 - 3/5/2011                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 18-24 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              24 GSC                  2:05.00    2:06.23   20  
  2 Holman, Mary              24 GSC                  2:06.00    2:06.57   17  
 
Event 1  Girls 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             47 LM                   2:30.00    2:26.04   20  
 
Event 1  Girls 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babineau, Melanie         57 FACT                 3:01.17    3:08.41   20  
 
Event 2  Boys 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                 3:56.13    3:56.52   20  
 
Event 2  Boys 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gapinski, Matt            48 LM                   2:32.00    2:28.12   20  
 
Event 4  Boys 40-44 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hyde, Jeff                41 CFMM                 2:15.01    2:12.80   20  
  2 Fox, John                 42 LM                        NT    2:41.81   17  
 
Event 4  Boys 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbreath, Hal            48 EAJM                 3:00.00    2:42.29   20  
 
Event 4  Boys 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             74 FACT                      NT    3:37.58   20  
 
Event 5  Girls 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                   59.00    1:03.57   20  
 
Event 6  Boys 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbreath, Hal            48 EAJM                   32.00      33.67   20  
 
Event 7  Girls 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  5:15.99    5:16.30   20  
 
Event 8  Boys 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Messineo, Doug            70 FACT                 3:10.00    3:16.62   20  
 
Event 9  Girls 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:32.53    2:32.89   20  
 
Event 9  Girls 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babineau, Melanie         57 FACT                 1:45.00    1:46.17   20  
 
Event 10  Boys 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fox, John                 42 LM                   1:15.00    1:16.51   20  
 
Event 10  Boys 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Messineo, Doug            70 FACT                 1:26.00    1:30.74   20  
 
Event 12  Boys 70-74 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             74 FACT                   40.86      41.50   20  
 
Event 13  Girls 18-24 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              24 GSC                    59.50    1:00.41   20  
  2 Holman, Mary              24 GSC                    59.60    1:00.64   17  
 
Event 13  Girls 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             47 LM                   1:06.00    1:06.92   20  
 
Event 13  Girls 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 2:00.00    1:59.59   20  
 
Event 14  Boys 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                 1:49.99    1:46.02   20  
 
Event 14  Boys 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbreath, Hal            48 EAJM                 1:02.00    1:04.55   20  
  2 Gapinski, Matt            48 LM                   1:06.00    1:06.59   17  
 
Event 14  Boys 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                 1:04.00    1:05.96   20  
 
Event 15  Girls 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             47 LM                   1:25.00    1:19.03   20  
 
Event 16  Boys 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Messineo, Doug            70 FACT                 1:38.00    1:36.34   20  
 
Event 18  Boys 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             74 FACT                   42.10      44.69   20  
 
Event 19  Girls 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             47 LM                        NT    1:22.23   20  
 
Event 19  Girls 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:37.32    2:26.50   20  
 
Event 19  Girls 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babineau, Melanie         57 FACT                 1:36.66    1:42.56   20  
 
Event 20  Boys 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbreath, Hal            48 EAJM                 1:15.00    1:14.34   20  
  2 Gapinski, Matt            48 LM                        NT    1:34.53   17  
 
Event 20  Boys 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                 1:16.00    1:16.60   20  
 
Event 21  Girls 18-24 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              24 GSC                  2:25.00    2:30.70   20  
  2 Holman, Mary              24 GSC                  2:30.00    2:39.90   17  
 
Event 21  Girls 70-74 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                 4:26.00    4:39.10   20  
 
Event 22  Boys 40-44 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hyde, Jeff                41 CFMM                 2:15.02    2:12.26   20  
 
Event 23  Girls 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:21.22    2:25.78   20  
 
Event 25  Girls 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kannatt, Nina             47 LM                        NT      30.57   20  
 
Event 25  Girls 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Babineau, Melanie         57 FACT                      NT      39.06   20  
 
Event 25  Girls 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vetter, Helen             70 FACT                      NT      55.87   20  
 
Event 26  Boys 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hyde, Jeff                41 CFMM                      NT      24.34   20  
  2 Fox, John                 42 LM                        NT      27.15   17  
 
Event 26  Boys 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gapinski, Matt            48 LM                     29.00      30.37   20  
 
Event 26  Boys 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                      NT      29.67   20  
 
Event 26  Boys 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delburn, John             74 FACT                      NT      33.75   20  
 
Event 29  Girls 18-24 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Mary              24 GSC                       NT    5:29.02   20  
  2 Holman, Sara              24 GSC                       NT    5:30.31   17  
 
Event 29  Girls 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                       NT   12:47.42   20  
 
Event 30  Boys 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                      NT   10:57.59   20  
 
Event 30  Boys 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilbreath, Hal            48 EAJM                      NT    6:19.09   20  
  2 Gapinski, Matt            48 LM                        NT    7:10.93   17