Licensed to CFCC Marlins            HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/6/2011 10:31 AM
                         Masters May Meet - 5/22/2011                          
                                    Results                                    
 
Girls 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          29 DBMS                      NT      29.34   20  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              25 GSC                  1:07.00    1:07.41   20  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  1:07.00    1:08.27   17  
 
Girls 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              25 GSC                  2:24.00    2:22.74   20  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  2:24.00    2:22.79   17  
 
Girls 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Mary              25 GSC                       NT    4:54.05   20  
  2 Holman, Sara              25 GSC                       NT    4:55.23   17  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          29 DBMS                 1:12.39    1:14.83   20  
 
Girls 25-29 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              25 GSC                  2:53.00    2:53.26   20  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  3:00.00    3:12.27   17  
 
Girls 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          29 DBMS                   37.30      37.84   20  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          29 DBMS                 1:18.05    1:22.75   20  
 
Girls 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Danielle          29 DBMS                 2:35.27    2:35.85   20  
 
Girls 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            32 GSC                    29.50      31.21   20  
 
Girls 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            32 GSC                  1:04.50    1:08.78   20  
 
Girls 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            32 GSC                  2:25.00    2:33.01   20  
 
Girls 30-34 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Haecker, Irina            32 GSC                       NT    5:28.50   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tittle, Kathleen          60 FACT                      NT      41.88   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tittle, Kathleen          60 FACT                 1:35.00    1:40.85   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                   46.57      58.74   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                      NT    2:10.29   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                 3:36.94    4:48.41   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tittle, Kathleen          60 FACT                   55.00      58.00   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbard, Gigi             63 FACT                 3:51.49    4:59.73   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               66 FACT                      NT      46.02   20  
  2 Hackett, Jeanne           67 FACT                      NT      46.66   17  
  3 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   46.42      50.31   16  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hackett, Jeanne           67 FACT                 1:44.60    1:49.49   20  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  2 Hackett, Jeanne           67 FACT                 3:55.00    3:55.43   17  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   55.48    1:00.99   20  
  2 Suttie, Rae               66 FACT                 1:05.23    1:05.35   17  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 2:04.54    2:13.23   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hackett, Jeanne           67 FACT                   53.00      52.66   20  
  2 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   55.48    1:00.21   17  
  3 Suttie, Rae               66 FACT                 1:09.48    1:14.47   16  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hackett, Jeanne           67 FACT                      NT    2:00.19   20  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 4:35.12    4:47.84   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               66 FACT                   57.48    1:01.93   20  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klisch, Karen             70 DCAC                   50.52      46.17   20  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klisch, Karen             70 DCAC                 1:49.00    1:42.70   20  
 
Girls 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klisch, Karen             70 DCAC                 3:50.00    3:42.27   20  
 
Girls 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klisch, Karen             70 DCAC                      NT    7:47.76   20  
 
Boys 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordenave, Keven          23 DBMS                      NT      31.11   20  
  2 Greve, Jesse              20 YCFM                      NT      33.76   17  
 
Boys 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordenave, Keven          23 DBMS                 1:10.00    1:10.92   20  
 
Boys 18-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordenave, Keven          23 DBMS                 2:35.00    2:38.15   20  
  2 Greve, Jesse              20 YCFM                 2:44.00    2:40.84   17  
 
Boys 18-24 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordenave, Keven          23 DBMS                   40.00      42.43   20  
  2 Greve, Jesse              20 YCFM                   42.00      46.78   17  
 
Boys 18-24 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bordenave, Keven          23 DBMS                   45.00      45.17   20  
 
Boys 18-24 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greve, Jesse              20 YCFM                   39.00      39.45   20  
 
Boys 18-24 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greve, Jesse              20 YCFM                 1:38.00    1:35.76   20  
 
Boys 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                 1:00.00      56.76   20  
 
Boys 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                 2:00.00    2:10.64   20  
 
Boys 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                 4:00.00    4:51.97   20  
 
Boys 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            37 YCFM                      NT   10:50.72   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              44 Unattached             29.36      29.09   20  
  2 Campesino, Bernardo       40 FACT                      NT      29.36   17  
  3 Heinbockel, John          43 CFMM                      NT      35.49   16  
 
Boys 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Heinbockel, John          43 CFMM                 1:15.00    1:22.49   20  
 
Boys 40-44 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              44 Unattached                NT    6:18.37   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campesino, Bernardo       40 FACT                   36.59      38.04   20  
 
Boys 40-44 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              44 Unattached           3:00.00    3:06.85   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campesino, Bernardo       40 FACT                   37.74      38.05   20  
  2 Heinbockel, John          43 CFMM                   50.00      45.25   17  
 
Boys 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         43 DBMS                 1:15.00    1:15.56   20  
  2 Carroll, Tom              44 Unattached           1:31.55    1:27.65   17  
  3 Heinbockel, John          43 CFMM                 1:32.00    1:44.86   16  
 
Boys 40-44 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         43 DBMS                 2:40.00    2:56.03   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campesino, Bernardo       40 FACT                   31.76      30.21   20  
 
Boys 40-44 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         43 DBMS                      NT    2:46.77   20  
 
Boys 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         43 DBMS                      NT    2:31.36   20  
  2 Carroll, Tom              44 Unattached                NT    2:51.82   17  
 
Boys 40-44 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Livingston, Terry         43 DBMS                 5:30.00    5:43.96   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabriel, Noah             46 DBMS                      NT      30.30   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabriel, Noah             46 DBMS                   34.99      34.56   20  
 
Boys 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabriel, Noah             46 DBMS                 1:12.99    1:17.11   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabriel, Noah             46 DBMS                   30.94      30.48   20  
 
Boys 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gabriel, Noah             46 DBMS                 1:08.88    1:14.31   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                   30.00      27.58   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                   36.50      35.18   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                   32.00      29.27   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  3:45.00    3:45.82   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  4:40.00    5:12.48   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  4:45.00    4:53.76   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                       NT    4:40.25   20  
 
Boys 55-59 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  9:35.00    9:35.13   20  
 
Boys 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                   35.00      33.60   20  
 
Boys 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                 1:10.00    1:16.40   20  
 
Boys 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             62 CFMM                   50.00      46.59   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            68 FACT                      NT      35.87   20  
 
Boys 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            68 FACT                 1:17.91    1:21.87   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ragan, William            69 FMM                       NT    1:38.83   20  
 
Boys 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ragan, William            69 FMM                       NT    3:27.53   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            68 FACT                   42.61      45.95   20  
  2 Ragan, William            69 FMM                  1:40.00    1:51.64   17  
 
Boys 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ragan, William            69 FMM                  3:40.00    4:08.68   20  
 
Boys 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            68 FACT                   39.09      40.55   20  
  2 Ragan, William            69 FMM                  2:10.00    2:31.48   17