Licensed to CFCC Marlins           HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/18/2011 07:15 AM
                         Masters July Meet - 7/16/2011                         
                                    Results                                    
 
Girls 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strickland, Catherine     26 CAT                    40.00      30.76   20  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strickland, Catherine     26 CAT                  1:19.00    1:08.07   20  
  2 Holman, Sara              25 GSC                  1:07.00    1:08.17   17  
  3 Holman, Mary              25 GSC                  1:08.00    1:08.72   16  
 
Girls 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              25 GSC                  2:22.00    2:23.68   20  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  2:22.00    2:24.26   17  
 
Girls 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Mary              25 GSC                  4:54.00    4:57.18   20  
  2 Holman, Sara              25 GSC                  4:55.00    4:57.36   17  
 
Girls 25-29 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holman, Sara              25 GSC                  2:53.00    2:53.74   20  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  3:10.00    3:12.32   17  
 
Girls 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strickland, Catherine     26 CAT                    43.00      34.25   20  
 
Girls 25-29 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strickland, Catherine     26 CAT                  1:26.00    1:16.37   20  
 
Girls 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strickland, Catherine     26 CAT                  3:00.00    2:53.93   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crook, Michelle           44 CAT                  1:00.00      58.81   20  
 
Girls 40-44 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Visser, Linda             41 YCFM                 1:18.00    1:19.47   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Visser, Linda             41 YCFM                   39.50      38.59   20  
 
Girls 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Visser, Linda             41 YCFM                 1:24.00    1:24.78   20  
  2 Crook, Michelle           44 CAT                  2:15.00    1:56.33   17  
 
Girls 40-44 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crook, Michelle           44 CAT                  4:07.88    4:04.08   20  
 
Girls 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Visser, Linda             41 YCFM                   32.00      32.79   20  
 
Girls 40-44 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Visser, Linda             41 YCFM                 1:12.00    1:13.55   20  
  2 Crook, Michelle           44 CAT                  2:02.34    2:03.02   17  
 
Girls 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crook, Michelle           44 CAT                  4:00.82    3:57.63   20  
 
Girls 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             47 FMM                  1:00.72    1:03.89   20  
 
Girls 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 FMM                  1:26.00    1:26.89   20  
  2 Bogue, Sherri             47 FMM                  2:10.64    2:16.07   17  
 
Girls 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 FMM                  2:55.00    3:09.86   20  
  2 Bogue, Sherri             47 FMM                  4:41.25    4:45.50   17  
 
Girls 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 FMM                  6:27.00    6:41.79   20  
  2 Bogue, Sherri             47 FMM                  9:51.42   10:08.48   17  
 
Girls 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 FMM                  1:44.00    1:49.99   20  
 
Girls 45-49 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 FMM                  3:53.00    3:58.31   20  
 
Girls 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             47 FMM                  1:14.42    1:19.22   20  
 
Girls 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lind, Celeste             52 ATAC                 2:43.91    2:48.62   20  
 
Girls 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lind, Celeste             52 ATAC                 5:43.29    5:46.95   20  
  2 Moucha, Sue               53 FMM                 11:43.69   11:13.87   17  
 
Girls 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:51.61    2:52.96   20  
 
Girls 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lind, Celeste             52 ATAC                 1:45.83    1:46.12   20  
  2 Moucha, Sue               53 FMM                  2:57.92    2:57.58   17  
 
Girls 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lind, Celeste             52 ATAC                      NT      42.40   20  
 
Girls 50-54 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  5:39.92    5:39.64   20  
 
Girls 50-54 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                 12:17.18   11:48.22   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            63 FACT                   38.15      38.17   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            63 FACT                 3:11.56    3:12.66   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohlandt, Dianne           61 TTM                  1:04.85    1:13.25   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohlandt, Dianne           61 TTM                  4:51.49    5:24.82   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            63 FACT                   47.21      46.67   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            63 FACT                 1:44.48    1:44.50   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Meegan            63 FACT                 3:49.89    3:45.43   20  
 
Girls 60-64 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohlandt, Dianne           61 TTM                  1:02.51    1:08.43   20  
 
Girls 60-64 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohlandt, Dianne           61 TTM                  2:12.98    2:27.90   20  
 
Girls 60-64 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ohlandt, Dianne           61 TTM                  4:43.81    5:08.05   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         68 FACT                   48.49      49.18   20  
 
Girls 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         68 FACT                 1:51.65    1:57.08   20  
 
Girls 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         68 FACT                 4:05.62    4:09.01   20  
 
Girls 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goltz, Barbara            65 FACT                 7:00.00    6:42.12   20  
 
Girls 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goltz, Barbara            65 FACT                      NT      50.13   20  
  2 Bradley, Marianne         68 FACT                 1:10.68    1:07.48   17  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tullman, Patricia         74 FMM                    43.00      46.13   20  
  2 Hutchinson, Joyce         70 FACT                   58.72      56.47   17  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tullman, Patricia         74 FMM                  1:36.00    1:46.41   20  
  2 Weston, Frances           71 MM                   2:05.00    2:06.40   17  
 
Girls 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                      NT    9:25.65   20  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tullman, Patricia         74 FMM                  2:05.00    2:14.45   20  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 1:02.19    1:05.63   20  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 2:13.98    2:26.11   20  
 
Girls 70-74 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 4:45.69    5:04.05   20  
  2 Weston, Frances           71 MM                   5:00.00    6:21.69   17  
 
Girls 70-74 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tullman, Patricia         74 FMM                    55.00      59.82   20  
  2 Weston, Frances           71 MM                     59.00    1:13.10   17  
 
Girls 70-74 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tullman, Patricia         74 FMM                  2:10.00    2:28.47   20  
 
Girls 75-79 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         75 FACT                   50.50      51.97   20  
 
Girls 75-79 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         75 FACT                 3:58.33    4:00.28   20  
 
Girls 75-79 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         75 FACT                 1:01.65    1:03.95   20  
 
Girls 75-79 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henderson, Martha         75 FACT                11:52.00   11:01.90   20  
 
Girls 80-84 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                81 FACT                   49.00      52.54   20  
 
Girls 80-84 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durstein, Nancy           81 FACT                 2:05.06    2:05.83   20  
 
Girls 80-84 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                81 FACT                 3:45.00    3:59.94   20  
 
Girls 80-84 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                81 FACT                 7:50.00    8:23.64   20  
 
Girls 80-84 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                81 FACT                 1:00.90    1:01.48   20  
 
Girls 80-84 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tusa, Mary                81 FACT                 4:46.00    4:58.78   20  
 
Girls 80-84 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durstein, Nancy           81 FACT                 2:47.07    2:57.82   20  
 
Girls 80-84 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durstein, Nancy           81 FACT                11:25.01   11:38.10   20  
  2 Campbell, Joan            81 FACT                11:04.42   12:15.13   17  
 
Boys 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goltz, Jason              33 FACT                   27.00      26.25   20  
 
Boys 30-34 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goltz, Jason              33 FACT                   59.00      58.64   20  
 
Boys 30-34 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goltz, Jason              33 FACT                 2:25.00    2:17.70   20  
 
Boys 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            38 YCFM                   56.76      52.52   20  
 
Boys 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            38 YCFM                 2:10.64    2:08.45   20  
 
Boys 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            38 YCFM                 5:41.97    4:44.37   20  
 
Boys 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deutch, Steven            38 YCFM                10:50.72   10:17.14   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miner, David              43 SYSM                   29.36      30.26   20  
 
Boys 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miner, David              43 SYSM                 1:06.79    1:08.84   20  
 
Boys 40-44 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miner, David              43 SYSM                 2:28.77    2:31.77   20  
 
Boys 40-44 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Joel             41 UNA                  4:55.57    5:01.16   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Joel             41 UNA                  1:00.00      35.45   20  
 
Boys 40-44 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Joel             41 UNA                  2:36.90    2:39.25   20  
 
Boys 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKenna, Joel             41 UNA                  1:00.00      32.15   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gainski, Matt             49 LM                     33.60      33.81   20  
 
Boys 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gainski, Matt             49 LM                   1:16.50    1:16.44   20  
 
Boys 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gainski, Matt             49 LM                   2:53.00    2:52.21   20  
 
Boys 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gainski, Matt             49 LM                   6:39.00    6:31.04   20  
 
Boys 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gainski, Matt             49 LM                     52.80      50.62   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                   27.50      26.67   20  
  2 Brenner, Bill             53 SYSM                   28.25      28.44   17  
  3 Kirk, Russell             53 CFM                    35.00      31.75   16  
 
Boys 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                 1:07.00    1:02.81   20  
  2 Kirk, Russell             53 CFM                  1:15.00    1:14.67   17  
 
Boys 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                  2:50.00    2:54.40   20  
 
Boys 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                  5:55.00    6:27.32   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brenner, Bill             53 SYSM                   34.98      35.19   20  
  2 Kirk, Russell             53 CFM                    45.00      47.70   17  
 
Boys 50-54 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brenner, Bill             53 SYSM                 3:00.00    2:57.88   20  
 
Boys 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beattie, John             50 YCFM                   29.20      28.14   20  
 
Boys 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlak, Doug              55 ATAC                   28.90      29.91   20  
 
Boys 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlak, Doug              55 ATAC                 1:03.50    1:04.14   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  3:45.00    3:46.76   20  
 
Boys 55-59 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlak, Doug              55 ATAC                 4:59.90    6:06.47   20  
 
Boys 55-59 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nakazawa, Muraji          55 RMST                   46.21      49.47   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bliss, Thomas             57 YCFM                 2:50.00    2:56.22   20  
  2 Rotole, Gregory           57 FMM                  4:40.00    4:49.76   17  
 
Boys 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nakazawa, Muraji          55 RMST                   40.44      41.71   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rotole, Gregory           57 FMM                  4:45.00    4:47.52   20  
 
Boys 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bliss, Thomas             57 YCFM                 1:17.00    1:19.91   20  
 
Boys 55-59 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bliss, Thomas             57 YCFM                 2:52.00    3:03.24   20  
  2 Rotole, Gregory           57 FMM                  4:32.00    4:33.14   17  
 
Boys 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bliss, Thomas             57 YCFM                 2:50.00    2:51.99   20  
  2 Nakazawa, Muraji          55 RMST                 3:56.30    4:17.13   17  
 
Boys 55-59 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bliss, Thomas             57 YCFM                 6:00.00    6:14.06   20  
  2 Rotole, Gregory           57 FMM                  9:35.00    9:19.40   17  
 
Boys 80-84 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beach, Robert             81 SPM                  1:00.00      44.78   20  
 
Boys 80-84 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beach, Robert             81 SPM                  2:00.00    1:39.99   20  
 
Boys 80-84 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beach, Robert             81 SPM                  4:00.00    3:40.73   20  
 
Boys 80-84 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beach, Robert             81 SPM                  8:00.00    7:38.33   20