Licensed to CFCC Marlins           HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 9/27/2011 10:44 AM
                  Masters Short Course Meet 2011 - 9/24/2011                   
                                    Results                                    
 
Girls 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmnan, Sara             25 GSC                  1:00.00    1:01.24  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  1:00.00    1:01.38  
 
Girls 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmnan, Sara             25 GSC                  5:35.00    5:33.60  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  5:35.00    5:36.37  
 
Girls 25-29 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmnan, Sara             25 GSC                  2:25.00    2:28.36  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  2:30.00    2:43.03  
 
Girls 25-29 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmnan, Sara             25 GSC                  2:30.00    2:27.32  
  2 Holman, Mary              25 GSC                  2:31.00    2:32.73  
 
Girls 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dreaver, Karen            33 CFM                    30.00      27.50  
  2 Saslow, Lauren            33 TMM                    40.00      38.48  
 
Girls 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dreaver, Karen            33 CFM                  1:00.00      59.31  
 
Girls 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dreaver, Karen            33 CFM                  2:25.00    2:16.25  
 
Girls 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         33 FACT                 7:23.44    7:02.94  
 
Girls 30-34 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKenna, Libby            31 TBAM                   37.39      35.78  
  2 Saslow, Lauren            33 TMM                    55.00      49.31  
 
Girls 30-34 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         33 FACT                 1:21.60    1:19.09  
  2 McKenna, Libby            31 TBAM                 1:18.00    1:19.85  
 
Girls 30-34 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKenna, Libby            31 TBAM                 3:00.00    2:47.92  
 
Girls 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saslow, Lauren            33 TMM                  1:00.00      50.78  
 
Girls 30-34 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         33 FACT                 3:15.00    3:21.76  
 
Girls 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Saslow, Lauren            33 TMM                    52.00      41.44  
 
Girls 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKenna, Libby            31 TBAM                 1:35.00    1:21.59  
  2 Matthews, Valerie         33 FACT                 1:20.00    1:23.66  
 
Girls 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Valerie         33 FACT                 3:01.47    2:51.61  
  2 McKenna, Libby            31 TBAM                 3:00.00    2:57.84  
 
Girls 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Ursula            43 DYSM                   30.00      30.89  
 
Girls 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Ursula            43 DYSM                 1:10.00    1:14.96  
 
Girls 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Ursula            43 DYSM                   39.00      41.45  
 
Girls 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Ursula            43 DYSM                 1:30.00    1:30.87  
 
Girls 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watkins, Sheryl           47 DYSM                   34.50      35.89  
 
Girls 45-49 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watkins, Sheryl           47 DYSM                 1:14.00    1:15.31  
 
Girls 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watkins, Sheryl           47 DYSM                   33.00      34.73  
 
Girls 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watkins, Sheryl           47 DYSM                 1:15.00    1:16.72  
 
Girls 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watkins, Sheryl           47 DYSM                 2:40.00    2:43.94  
 
Girls 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sussman, Kate             54 DYSM                 1:18.00    1:19.19  
 
Girls 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sussman, Kate             54 DYSM                 2:46.43    2:51.94  
 
Girls 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sussman, Kate             54 DYSM                 7:12.61    7:24.77  
  2 Moucha, Sue               53 FMM                 12:48.38   12:00.61  
 
Girls 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:23.43    2:28.45  
 
Girls 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  2:34.54    2:34.04  
 
Girls 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sussman, Kate             54 DYSM                 1:28.67    1:34.06  
  2 Moucha, Sue               53 FMM                  2:24.09    2:25.37  
 
Girls 50-54 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               53 FMM                  5:01.63    4:58.09  
 
Girls 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               67 FACT                   36.41      40.44  
  2 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   40.00      44.56  
  3 Zelonis, Carolyn          67 FACT                 1:04.00    1:05.73  
 
Girls 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 1:40.00    1:39.36  
  2 Zelonis, Carolyn          67 FACT                 2:16.00    2:23.95  
 
Girls 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 3:45.00    3:44.00  
 
Girls 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               67 FACT                   50.27      58.08  
  2 Zelonis, Carolyn          67 FACT                 1:13.00    1:13.61  
 
Girls 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zelonis, Carolyn          67 FACT                 2:30.00    2:42.58  
 
Girls 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   51.00      52.73  
  2 Suttie, Rae               67 FACT                   58.88    1:03.09  
 
Girls 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               67 FACT                   47.97      53.83  
  2 Zelonis, Carolyn          67 FACT                 1:03.00    1:08.48  
 
Girls 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Frances           71 MARY                   59.00      47.84  
  2 Hutchinson, Joyce         70 FACT                   47.20      49.17  
 
Girls 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Frances           71 MARY                 2:05.00    1:47.32  
 
Girls 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Frances           71 MARY                 4:15.00    4:04.71  
 
Girls 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 9:54.89   10:23.89  
 
Girls 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                   53.51      58.14  
 
Girls 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 1:58.10    2:06.69  
 
Girls 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         70 FACT                 4:18.20    4:29.45  
 
Girls 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Frances           71 MARY                 1:05.00      59.01  
 
Girls 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weston, Frances           71 MARY                 2:15.00    2:09.65  
 
Girls 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              86 FACT                 3:00.38    3:08.55  
 
Girls 85-89 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              86 FACT                 6:26.65    6:33.81  
 
Girls 85-89 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              86 FACT                 3:31.51    3:41.70  
 
Girls 85-89 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              86 FACT                 7:30.79    7:28.01  
 
Girls 85-89 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              86 FACT                 3:25.75    3:35.84  
 
Boys 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Frank              33 UNA                  2:05.00    1:57.40  
 
Boys 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Frank              33 UNA                  1:10.00    1:09.59  
 
Boys 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Frank              33 UNA                  1:02.00    1:00.16  
 
Boys 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Frank              33 UNA                  1:08.00    1:03.07  
 
Boys 30-34 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Price, Frank              33 UNA                  2:20.00    2:20.08  
 
Boys 35-39 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rzepecki, Andrew          38 TMM                  1:18.00    1:10.67  
 
Boys 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rzepecki, Andrew          38 TMM                    40.00      33.97  
 
Boys 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rzepecki, Andrew          38 TMM                  1:25.00    1:15.42  
 
Boys 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rzepecki, Andrew          38 TMM                  1:20.00    1:08.32  
 
Boys 35-39 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rzepecki, Andrew          38 TMM                  2:30.00    2:31.15  
 
Boys 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kroupa, Andy              42 YCFM                   25.99      25.37  
 
Boys 40-44 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kroupa, Andy              42 YCFM                   27.30      27.11  
 
Boys 40-44 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kroupa, Andy              42 YCFM                 1:07.05    1:02.00  
 
Boys 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kroupa, Andy              42 YCFM                      NT    1:07.09  
 
Boys 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                    28.50      27.31  
 
Boys 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                  1:07.00    1:04.69  
 
Boys 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                  2:35.00    2:28.50  
 
Boys 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                       NT    6:51.15  
 
Boys 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirk, Russell             53 CFM                  1:30.00    1:20.30  
 
Boys 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baggs, Robert             60 UNA                  1:12.00    1:10.67  
 
Boys 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             63 CFM                  2:20.00    2:28.53  
 
Boys 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             63 CFM                  6:40.00    6:41.20  
 
Boys 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baggs, Robert             60 UNA                  1:18.00    1:19.14  
 
Boys 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Baggs, Robert             60 UNA                       NT      32.88  
 
Boys 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             63 CFM                  1:17.00    1:16.56