Licensed to CFCC Marlins           HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 9/24/2012 02:52 PM
                      Masters September Meet - 9/22/2012                       
                                    Results                                    
 
Girls 25-29 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Danya           28 Unattached             30.00      29.41   20  
 
Girls 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Danya           28 Unattached           1:02.00    1:04.53   20  
 
Girls 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Danya           28 Unattached           6:00.00    6:11.35   20  
 
Girls 25-29 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Danya           28 Unattached             35.00      34.16   20  
 
Girls 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Saunders, Danya           28 Unattached           1:20.00    1:19.37   20  
 
Girls 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seymour, Kristen          32 SUNC                      NT      38.41   20  
 
Girls 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seymour, Kristen          32 SUNC                      NT    1:15.46   20  
 
Girls 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Seymour, Kristen          32 SUNC                      NT      40.75   20  
 
Girls 35-39 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harvey, Nicole            36 BDO                    32.50      29.11   20  
  2 Hill, Cara                36 BDO                    34.29      34.35   17  
  3 Hunt, Jodi                35 SUNC                      NT      36.85   16  
 
Girls 35-39 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harvey, Nicole            36 BDO                  1:06.50    1:03.36   20  
  2 Hill, Cara                36 BDO                  1:18.82    1:17.06   17  
  3 Hunt, Jodi                35 SUNC                      NT    1:24.13   16  
 
Girls 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hunt, Jodi                35 SUNC                      NT    3:05.30   20  
 
Girls 35-39 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Cara                36 BDO                    44.58      45.63   20  
  2 Hunt, Jodi                35 SUNC                      NT      55.38   17  
 
Girls 35-39 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Cara                36 BDO                  1:36.18    1:34.46   20  
 
Girls 35-39 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harvey, Nicole            36 BDO                    35.50      31.85   20  
 
Girls 35-39 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harvey, Nicole            36 BDO                  1:19.50    1:11.75   20  
  2 Hill, Cara                36 BDO                  1:28.29    1:32.00   17  
 
Girls 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Carolina           41 MCDA                   37.00      35.08   20  
 
Girls 40-44 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Carolina           41 MCDA                   44.00      43.35   20  
 
Girls 40-44 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Carolina           41 MCDA                 1:36.00    1:36.44   20  
 
Girls 40-44 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Carolina           41 MCDA                 1:43.00    1:38.57   20  
 
Girls 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 HOT                    39.00      35.38   20  
  2 Bogue, Sherri             48 FMM                    56.00      55.00   17  
 
Girls 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vallejo, Maria            45 SUNC                 1:18.00    1:14.13   20  
  2 Januszewski, Cindy        45 HOT                  1:35.00    1:17.07   17  
  3 Bogue, Sherri             48 FMM                  1:59.00    1:58.19   16  
 
Girls 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vallejo, Maria            45 SUNC                 2:50.00    2:45.91   20  
  2 Januszewski, Cindy        45 HOT                  3:09.00    2:51.07   17  
  3 Bogue, Sherri             48 FMM                  4:10.00    4:10.97   16  
 
Girls 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        45 HOT                  6:50.00    7:30.72   20  
 
Girls 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Karyn             48 SUNC                   38.60      38.66   20  
  2 Vallejo, Maria            45 SUNC                      NT      47.52   17  
 
Girls 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Karyn             48 SUNC                 1:27.30    1:21.91   20  
 
Girls 45-49 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Karyn             48 SUNC                 3:00.00    2:59.90   20  
 
Girls 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bogue, Sherri             48 FMM                  1:03.00    1:07.60   20  
 
Girls 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Karyn             48 SUNC                 1:18.20    1:16.95   20  
  2 Januszewski, Cindy        45 HOT                  1:50.00    1:27.66   17  
 
Girls 45-49 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Karyn             48 SUNC                 2:40.00    2:41.00   20  
 
Girls 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kunzle, Nancy             54 FACT                 1:30.00    1:24.34   20  
 
Girls 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               54 FMM                  4:32.09    4:43.12   20  
 
Girls 50-54 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               54 FMM                 11:34.77   12:22.01   20  
 
Girls 50-54 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kunzle, Nancy             54 FACT                 1:48.00    1:47.58   20  
  2 Moucha, Sue               54 FMM                  2:23.99    2:25.27   17  
 
Girls 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               54 FMM                  2:46.49    2:40.72   20  
 
Girls 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kunzle, Nancy             54 FACT                 1:48.00    1:45.81   20  
  2 Moucha, Sue               54 FMM                  2:25.37    2:33.25   17  
 
Girls 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christou, Kim             56 SUNC                   49.00      49.64   20  
 
Girls 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christou, Kim             56 SUNC                   50.00      46.89   20  
 
Girls 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Christou, Kim             56 SUNC                 1:55.00    1:40.44   20  
 
Girls 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               61 Unattached           2:20.00    2:23.90   20  
 
Girls 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               61 Unattached           1:20.00    1:21.22   20  
 
Girls 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               61 Unattached             37.00      37.69   20  
 
Girls 60-64 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Deb               61 Unattached           1:20.00    1:22.56   20  
 
Girls 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               68 FACT                   36.41      38.72   20  
  2 Delaney, Florence         67 FACT                   43.66      42.91   17  
  3 Kuna, Marney              68 FACT                   43.10      43.42   16  
 
Girls 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delaney, Florence         67 FACT                 1:36.39    1:33.91   20  
  2 Kuna, Marney              68 FACT                 1:40.00    1:37.02   17  
  3 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 1:46.00    1:45.31   16  
 
Girls 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Leary, Kathleen         68 FACT                 3:59.06    4:18.94   20  
 
Girls 65-69 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         69 FACT                 9:21.47    9:11.22   20  
  2 Delaney, Florence         67 FACT                 9:37.04    9:22.12   17  
 
Girls 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kuna, Marney              68 FACT                   50.25      52.31   20  
  2 Suttie, Rae               68 FACT                   50.27      53.00   17  
  3 Rowan, Mary Rose          69 FACT                   55.00      55.39   16  
 
Girls 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         69 FACT                 2:08.30    1:53.35   20  
  2 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 1:55.00    2:03.41   17  
  3 O'Leary, Kathleen         68 FACT                 2:03.84    2:05.38   16  
 
Girls 65-69 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Leary, Kathleen         68 FACT                 4:24.91    4:25.13   20  
 
Girls 65-69 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Delaney, Florence         67 FACT                   57.96    1:00.01   20  
  2 Suttie, Rae               68 FACT                   57.89    1:07.14   17  
  3 Kuna, Marney              68 FACT                 1:10.00    1:20.56   16  
 
Girls 65-69 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         69 FACT                 2:21.05    2:07.65   20  
 
Girls 65-69 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 4:20.00    4:33.91   20  
 
Girls 65-69 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               68 FACT                   47.97      52.49   20  
  2 Delaney, Florence         67 FACT                   53.79      53.44   17  
 
Girls 65-69 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Suttie, Rae               68 FACT                 1:54.19    2:10.13   20  
  2 Bradley, Marianne         69 FACT                 2:20.39    2:10.55   17  
 
Girls 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rowan, Mary Rose          69 FACT                 1:56.00    2:00.08   20  
 
Girls 65-69 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bradley, Marianne         69 FACT                 4:11.08    4:14.78   20  
 
Girls 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            71 FACT                   41.88      41.05   20  
  2 Hutchinson, Joyce         71 FACT                   48.00      49.35   17  
 
Girls 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            71 FACT                 1:37.42    1:33.30   20  
 
Girls 70-74 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            71 FACT                 3:31.40    3:26.28   20  
 
Girls 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newland, Susan            71 FACT                 9:30.88    9:07.28   20  
  2 Hutchinson, Joyce         71 FACT                 9:50.25   10:17.00   17  
 
Girls 70-74 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         71 FACT                   53.22      58.82   20  
 
Girls 70-74 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         71 FACT                 1:59.81    2:09.28   20  
 
Girls 70-74 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hutchinson, Joyce         71 FACT                 4:15.75    4:33.74   20  
 
Girls 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Joan            82 FACT                   47.03      51.53   20  
 
Girls 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Joan            82 FACT                 1:00.86    1:02.30   20  
 
Girls 80-84 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Joan            82 FACT                 1:07.50    1:16.89   20  
 
Girls 80-84 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Joan            82 FACT                 1:24.60    1:21.59   20  
 
Girls 80-84 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Joan            82 FACT                 2:57.30    2:29.53   20  
 
Girls 85-89 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordan, Edna              85 FACT                 1:00.00      57.99   20  
  2 Brown, Ellen              87 FACT                      NT    1:21.46   17  
 
Girls 85-89 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              87 FACT                      NT    3:04.66   20  
 
Girls 85-89 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              87 FACT                      NT    6:34.28   20  
 
Girls 85-89 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordan, Edna              85 FACT                 1:20.00    1:10.35   20  
 
Girls 85-89 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gordan, Edna              85 FACT                 6:00.00    5:19.91   20  
 
Girls 85-89 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              87 FACT                      NT    3:21.75   20  
 
Girls 85-89 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Ellen              87 FACT                      NT    7:23.31   20  
 
Boys 45-49 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             45 Unattached             24.55      24.94   20  
  2 Carroll, Tom              45 Unattached             26.00      25.67   17  
  3 Baker, Scott              48 DMSC                   26.00      26.31   16  
  4 Bledsoe, Jim              46 SUNC                   33.00      30.77   15  
 
Boys 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             45 Unattached             59.80      56.15   20  
  2 Baker, Scott              48 DMSC                   57.50      57.19   17  
 
Boys 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             45 Unattached           6:15.00    6:10.00   20  
 
Boys 45-49 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bledsoe, Jim              46 SUNC                   37.00      38.13   20  
 
Boys 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              45 Unattached           1:15.05    1:14.78   20  
 
Boys 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Robert             45 Unattached             28.50      27.21   20  
  2 Carroll, Tom              45 Unattached             31.00      28.87   17  
  3 Bledsoe, Jim              46 SUNC                   35.00      31.41   16  
 
Boys 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bledsoe, Jim              46 SUNC                 1:25.00    1:13.56   20  
 
Boys 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Tom              45 Unattached           1:04.53    1:04.81   20  
  2 Burns, Robert             45 Unattached           1:20.30    1:07.30   17  
  3 Bledsoe, Jim              46 SUNC                 1:35.00    1:17.00   16  
 -- Baker, Scott              48 DMSC                 1:05.00         DQ  
 
Boys 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wayland, Greg             51 FACT                   25.00      24.28   20  
  2 Thomas, Mark              51 BLU                    29.64      27.72   17  
 
Boys 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rader, Jeff               51 Unattached           1:15.00    1:09.19   20  
 
Boys 50-54 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Mark              51 BLU                  2:39.70    2:26.52   20  
  2 Rader, Jeff               51 Unattached           2:30.00    2:30.81   17  
 
Boys 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wayland, Greg             51 FACT                   30.00      29.97   20  
 
Boys 50-54 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Mark              51 BLU                    37.02      35.69   20  
 
Boys 50-54 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Mark              51 BLU                  1:27.44    1:20.77   20  
  2 Rader, Jeff               51 Unattached           1:44.00    1:33.39   17  
 
Boys 50-54 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thomas, Mark              51 BLU                  3:16.42    3:03.03   20  
 
Boys 50-54 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wayland, Greg             51 FACT                   27.00      26.87   20  
 
Boys 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wayland, Greg             51 FACT                 1:07.00    1:09.80   20  
  2 Rader, Jeff               51 Unattached           1:50.00    1:27.09   17  
 
Boys 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brubaker, Bob             59 FACT                 1:32.00    1:15.38   20  
 
Boys 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brubaker, Bob             59 FACT                 3:27.00    2:49.63   20  
 
Boys 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brubaker, Bob             59 FACT                   56.00      47.09   20  
 
Boys 55-59 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brubaker, Bob             59 FACT                 2:05.00    1:49.91   20  
 
Boys 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brubaker, Bob             59 FACT                 1:43.00    1:36.13   20  
 
Boys 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             63 FACT                   26.50      27.56   20  
 
Boys 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             63 FACT                   59.00    1:00.18   20  
 
Boys 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             63 FACT                 2:14.00    2:13.16   20  
 
Boys 60-64 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             63 FACT                 1:09.00    1:09.43   20  
 
Boys 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leech, Nathan             63 FACT                 1:08.00    1:10.34   20  
 
Boys 70-74 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Andy              71 FACT                   29.78      30.40   20  
 
Boys 70-74 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Andy              71 FACT                 1:09.62    1:09.61   20  
 
Boys 70-74 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            70 FACT                      NT    7:56.28   20  
 
Boys 70-74 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            70 FACT                      NT    3:25.19   20  
 
Boys 70-74 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Andy              71 FACT                   34.54      35.68   20  
 
Boys 70-74 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schenk, Martin            70 FACT                 1:37.76    1:38.70   20  
 
Boys 70-74 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Andy              71 FACT                 1:22.18    1:26.31   20  
 
Boys 75-79 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Alan            75 NTC                    42.00    1:04.20   20  
 
Boys 75-79 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Alan            75 NTC                  1:00.00      55.21   20  
 
Boys 75-79 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Alan            75 NTC                  1:00.00      56.65   20  
 
Boys 75-79 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Phillips, Alan            75 NTC                  2:10.00    2:17.03   20  
 
Boys 80-84 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burbridge, Keith          83 FMM                       NT    2:35.62   20  
 
Boys 80-84 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burbridge, Keith          83 FMM                       NT   15:30.53   20  
 
Boys 80-84 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burbridge, Keith          83 FMM                       NT    1:17.27   20  
 
Boys 80-84 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burbridge, Keith          83 FMM                       NT    1:35.75   20