Licensed to CFCC Marlins           HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 3/19/2013 04:40 PM
                         Masters March Meet - 3/2/2013                         
                                    Results                                    
 
Girls 25-29 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoops, Valerie            26 Unattached             59.05    1:02.21  
 
Girls 25-29 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoops, Valerie            26 Unattached           2:10.05    2:11.10  
 
Girls 25-29 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoops, Valerie            26 Unattached           5:48.50    5:53.20  
 
Girls 25-29 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoops, Valerie            26 Unattached           1:07.51    1:10.07  
 
Girls 25-29 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoops, Valerie            26 Unattached           1:12.50    1:11.14  
 
Girls 30-34 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shute, Jessica            33 CFM                  6:20.00    6:41.39  
 
Girls 30-34 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shute, Jessica            33 CFM                  1:15.00    1:17.77  
 
Girls 45-49 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vail, Leah                47 FACT                 2:15.00    1:23.17  
 
Girls 45-49 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        46 FMM                  3:27.33    2:51.03  
  2 Vail, Leah                47 FACT                 3:50.00    2:55.14  
 
Girls 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        46 FMM                  7:16.38    7:35.31  
  2 Vail, Leah                47 FACT                 8:33.00    8:19.92  
 
Girls 45-49 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        46 FMM                       NT    1:39.66  
 
Girls 45-49 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        46 FMM                       NT    1:35.24  
  2 Vail, Leah                47 FACT                 1:38.00    1:38.78  
 
Girls 45-49 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Januszewski, Cindy        46 FMM                       NT    1:29.62  
 
Girls 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell-Thompson, Marth  59 GSC                       NT      37.67  
  2 Moucha, Sue               55 FMM                  1:10.34    1:06.36  
 
Girls 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell-Thompson, Marth  59 GSC                       NT    1:24.14  
  2 Moucha, Sue               55 FMM                  2:25.98    2:18.43  
 
Girls 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Brenda            57 FACT                 2:42.38    2:46.11  
  2 Campbell-Thompson, Marth  59 GSC                       NT    3:04.52  
 
Girls 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               55 FMM                 12:48.00   12:48.91  
 
Girls 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Brenda            57 FACT                   41.89      43.57  
 
Girls 55-59 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Brenda            57 FACT                 3:29.83    3:35.06  
 
Girls 55-59 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Brenda            57 FACT                   42.45      46.63  
  2 Schechter, Judy           59 FACT                   49.65      50.03  
 
Girls 55-59 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Brenda            57 FACT                 3:33.55    3:39.73  
 
Girls 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campbell-Thompson, Marth  59 GSC                       NT      41.76  
  2 Moucha, Sue               55 FMM                  1:09.74    1:15.27  
 
Girls 55-59 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moucha, Sue               55 FMM                  2:29.33    2:47.61  
 
Girls 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Campbell-Thompson, Marth  59 GSC                       NT         DQ  
 
Girls 60-64 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halfacre, Susan           60 GSC                    36.00      34.26  
 
Girls 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halfacre, Susan           60 GSC                  1:12.00    1:13.18  
  2 Olmsted, Roxanne          62 FACT                 1:18.00    1:19.37  
  3 Cleary, Jennie            61 FACT                 1:44.00    1:50.95  
 
Girls 60-64 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halfacre, Susan           60 GSC                  2:35.00    2:35.15  
  2 Olmsted, Roxanne          62 FACT                 2:45.00    2:48.36  
 
Girls 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olmsted, Roxanne          62 FACT                 7:22.00    7:35.23  
 
Girls 60-64 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Halfacre, Susan           60 GSC                    40.00      46.68  
 
Girls 60-64 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cleary, Jennie            61 FACT                 1:20.00    1:19.29  
 
Girls 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olmsted, Roxanne          62 FACT                   39.51      45.17  
 
Girls 60-64 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Olmsted, Roxanne          62 FACT                 1:36.35    1:40.58  
 
Boys 30-34 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaelson, Ben           31 Unattached             22.40      23.53  
  2 Silver, Issac             34 FACT                      NT      24.67  
 
Boys 30-34 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaelson, Ben           31 Unattached             52.00      51.36  
 
Boys 30-34 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaelson, Ben           31 Unattached           1:56.00    1:54.53  
 
Boys 30-34 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Issac             34 FACT                      NT      31.34  
 
Boys 30-34 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Silver, Issac             34 FACT                      NT    1:10.97  
 
Boys 30-34 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaelson, Ben           31 Unattached             23.00      24.69  
 
Boys 30-34 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Michaelson, Ben           31 Unattached             56.00      58.44  
 
Boys 40-44 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matney, Scott             41 Unattached             35.00      36.41  
 
Boys 40-44 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matney, Scott             41 Unattached           1:20.00    1:21.22  
 
Boys 40-44 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matney, Scott             41 Unattached           2:50.00    2:54.40  
 
Boys 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matney, Scott             41 Unattached           7:30.00    7:47.40  
 
Boys 50-54 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kager, Joe                51 FACT                   28.90      30.95  
 
Boys 50-54 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kager, Joe                51 FACT                 1:05.70    1:07.31  
 
Boys 50-54 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kager, Joe                51 FACT                   39.20      40.48  
 
Boys 50-54 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kager, Joe                51 FACT                 1:33.20    1:24.23  
 
Boys 55-59 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ingram, Keith             59 GSC                    30.00      28.31  
  2 Walker, Allan             59 FACT                   30.51      30.38  
 
Boys 55-59 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ingram, Keith             59 GSC                  1:05.00    1:05.22  
  2 Walker, Allan             59 FACT                 1:06.20    1:10.37  
 
Boys 55-59 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Allan             59 FACT                 2:30.00    2:36.18  
 
Boys 55-59 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ingram, Keith             59 GSC                  8:00.00    6:31.89  
 
Boys 55-59 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Allan             59 FACT                   40.20      39.87  
 
Boys 55-59 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ingram, Keith             59 GSC                  1:15.00      35.04  
 
Boys 55-59 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ingram, Keith             59 GSC                  1:20.00    1:17.56  
 
Boys 60-64 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             64 CFM                  1:09.00    1:10.71  
 
Boys 60-64 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             64 CFM                  6:40.00    7:00.00  
 
Boys 60-64 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             64 CFM                    35.00      35.14  
 
Boys 60-64 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Dane             64 CFM                  1:25.00    1:17.65  
 
Boys 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cleary, Bill              69 FACT                 3:18.75    3:32.50  
 
Boys 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cleary, Bill              69 FACT                   49.20      53.67  
 
Boys 65-69 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cleary, Bill              69 FACT                 1:46.00    1:54.42  
 
Boys 80-84 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kutanovski, Milan         83 FACT                   47.05      52.22  
 
Boys 80-84 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kutanovski, Milan         83 FACT                 1:52.10    1:56.04  
 
Boys 80-84 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kutanovski, Milan         83 FACT                 4:05.01    4:21.43  
 
Boys 80-84 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kutanovski, Milan         83 FACT                 1:07.92    1:08.36  
 
Boys 80-84 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kutanovski, Milan         83 FACT                 2:27.16    2:38.75