Licensed to Gold Coast Masters Swimming Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 8/24/2013 08:38 PM
                2013 Coral Springs Last Chance LCM - 8/24/2013                 
                                    Results                                    
 
Women 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cutter, Linea             20 GOLD                   27.78      27.07  
  2 Sanderson, Libby          23 Unattached             30.50      29.92  
 
Women 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cutter, Linea             20 GOLD                 1:00.57    1:00.46  
 
Women 18-24 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanderson, Libby          23 Unattached           5:15.00    5:08.73  
     1:12.16  2:32.01  3:50.71  5:08.73                                    
 
Women 18-24 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanderson, Libby          23 Unattached             33.18      34.05  
 
Women 18-24 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sanderson, Libby          23 Unattached           2:37.00    2:49.51  
     1:19.08  2:49.51                                                      
 
Women 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yager, Laura              28 WOW                  1:19.00    1:19.94  
 
Women 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yager, Laura              28 WOW                  6:15.00    6:19.00  
     1:25.80  3:03.67  4:42.30  6:19.00                                    
 
Women 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yager, Laura              28 WOW                    45.00      44.96  
 
Women 25-29 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yager, Laura              28 WOW                  1:48.00    1:40.71  
 
Women 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yager, Laura              28 WOW                  3:36.00    3:16.51  
     1:35.96  3:16.51                                                      
 
Women 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Kerri              34 GOLD                   29.00      29.86  
  2 Rose, Dara                34 GOLD                   34.34      31.81  
  3 Edwards, Daniela          30 MWA                       NT      34.88  
  4 Finlon, Julie             30 GOLD                   39.82      50.22  
 
Women 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Rose, Dara                34 GOLD                 1:58.33    1:18.73  
  3 Edwards, Daniela          30 MWA                       NT    1:22.63  
  4 Finlon, Julie             30 GOLD                 1:31.80    1:47.08  
 
Women 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Edwards, Daniela          30 MWA                       NT    3:13.59  
     1:28.30  3:13.59                                                      
 
Women 30-34 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rose, Dara                34 GOLD                   40.40      40.37  
  2 Finlon, Julie             30 GOLD                   48.04      55.34  
 
Women 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Finlon, Julie             30 GOLD                 1:52.87    2:13.01  
 
Women 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Edwards, Daniela          30 MWA                       NT      43.91  
 
Women 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Kerri              34 GOLD                   31.00      33.49  
  2 Rose, Dara                34 GOLD                   52.37      37.17  
  3 Finlon, Julie             30 GOLD                   56.58    1:04.25  
 
Women 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rose, Dara                34 GOLD                 3:57.57    3:13.23  
     1:25.80  3:13.23                                                      
 
Women 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szczerban, Alexandra      37 MWA                    33.50      33.52  
  2 Campos, Aranzazu          37 MWA                    34.00      37.91  
  3 Hewitt, Kristen           39 WOW                    40.00      38.85  
 
Women 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirchner, Sara            36 GOLD                 1:29.41    1:30.20  
  2 Hewitt, Kristen           39 WOW                  1:35.00    1:33.71  
 
Women 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirchner, Sara            36 GOLD                      NT    7:07.01  
     1:34.27  3:24.42  5:18.14  7:07.01                                    
  2 Hewitt, Kristen           39 WOW                  7:00.00    7:22.48  
     6:22.61  7:22.48                                                      
 
Women 35-39 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirchner, Sara            36 GOLD                      NT    1:44.71  
 
Women 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Campos, Aranzazu          37 MWA                    38.00      46.96  
  2 Kirchner, Sara            36 GOLD                   50.03      47.43  
  3 Hewitt, Kristen           39 WOW                    45.00      52.28  
 
Women 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kirchner, Sara            36 GOLD                      NT    1:50.77  
 
Women 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Szczerban, Alexandra      37 MWA                    38.45      37.36  
 
Women 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scharr, Susan             43 GOLD                      NT      41.11  
 
Women 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LeClair, Dale             44 GOLD                 1:07.00    1:07.73  
 
Women 40-44 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 LeClair, Dale             44 GOLD                 2:30.00    2:28.99  
     1:12.22  2:28.99                                                      
 
Women 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beatty, Yukako            42 GOLD                   40.19      39.64  
 
Women 40-44 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beatty, Yukako            42 GOLD                 1:24.43    1:27.86  
  2 Matsumura, LeAnn          41 WOW                  1:30.00    1:34.91  
 
Women 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scharr, Susan             43 GOLD                      NT      48.46  
 
Women 40-44 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matsumura, LeAnn          41 WOW                  1:30.00    1:28.53  
 
Women 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marinheiro, Edileide      45 SOFL                   35.01      35.54  
 
Women 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Viteri, Cynthia           45 WOW                    36.12      36.05  
 
Women 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marinheiro, Edileide      45 SOFL                   43.25      42.55  
 
Women 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marinheiro, Edileide      45 SOFL                 1:36.10    1:36.00  
 
Women 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Viteri, Cynthia           45 WOW                    33.11      32.97  
  2 Marinheiro, Edileide      45 SOFL                   42.01      40.49  
 
Women 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Viteri, Cynthia           45 WOW                  1:13.93    1:13.80  
 
Women 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Sarah            50 FLAQ                      NT    1:24.82  
  2 Collins, Patti            51 WOW                       NT    1:45.70  
 
Women 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Collins, Patti            51 WOW                       NT    3:50.69  
     1:50.72  3:50.69                                                      
 
Women 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brennan, Lee              51 GOLD                 7:15.00    6:47.35  
     1:37.96  3:24.18  5:07.43  6:47.35                                    
  2 Collins, Patti            51 WOW                       NT    7:56.98  
     1:43.40  3:44.75  5:51.51  7:56.98                                    
 
Women 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Sarah            50 FLAQ                      NT    1:50.52  
 
Women 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Sarah            50 FLAQ                      NT      50.45  
  2 Collins, Patti            51 WOW                       NT      53.27  
 
Women 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Sarah            50 FLAQ                      NT    1:53.58  
  2 Collins, Patti            51 WOW                       NT    1:58.24  
 
Women 50-54 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Sarah            50 FLAQ                      NT    1:54.96  
 
Women 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devanney, Celia           56 GOLD                   33.41      33.45  
  2 Seier, Lydia              57 GOLD                   33.67      33.54  
  3 Protzman, Barbara         59 GOLD                   35.00      34.33  
 
Women 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonnell, Peggy          58 GOLD                      NT    1:12.37  
  1 Devanney, Celia           56 GOLD                 1:14.59    1:14.51  
  2 Protzman, Barbara         59 GOLD                 1:17.50    1:21.26  
 
Women 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Lisa             57 GOLD                      NT    2:37.82  
  1 Protzman, Barbara         59 GOLD                 2:51.00    2:49.46  
     1:22.90  2:49.46                                                      
  2 Seier, Lydia              57 GOLD                 2:46.91    2:49.57  
     1:21.42  2:49.57                                                      
 
Women 55-59 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devanney, Celia           56 GOLD                 5:42.00    5:50.17  
     1:23.86  2:54.48  4:24.44  5:50.17                                    
 
Women 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bennett, Lisa             57 GOLD                   42.80      41.57  
  2 McDonnell, Peggy          58 GOLD                   42.80      41.99  
 
Women 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonnell, Peggy          58 GOLD                 1:35.00    1:35.62  
 
Women 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Devanney, Celia           56 GOLD                   37.94      36.85  
  2 Seier, Lydia              57 GOLD                   37.59      37.23  
 
Women 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonnell, Peggy          58 GOLD                 3:05.00    3:07.23  
     1:29.06  3:07.23                                                      
  2 Protzman, Barbara         59 GOLD                 3:20.00    3:22.79  
     1:40.26  3:22.79                                                      
 
Women 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fazzano, Catalina         60 GOLD                   54.90      55.14  
 
Women 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ogier, Danielle           61 GOLD                   43.71      43.11  
 
Women 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ogier, Danielle           61 GOLD                   43.71      43.86  
  2 Fazzano, Catalina         60 GOLD                   59.00    1:01.60  
 
Women 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fazzano, Catalina         60 GOLD                 2:11.99    2:17.66  
 
Women 60-64 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mancino, Cathy            64 GOLD                 1:33.00    1:32.33  
 
Women 60-64 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mancino, Cathy            64 GOLD                 3:35.00    3:26.31  
     1:38.89  3:26.31                                                      
 
Women 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, Jeannie         67 GOLD                 7:04.65    7:05.95  
     1:39.50  3:28.86  5:18.84  7:05.95                                    
 
Women 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, Jeannie         67 GOLD                 1:39.55    1:42.39  
 
Women 65-69 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, Jeannie         67 GOLD                   56.64      54.79  
 
Women 65-69 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, Jeannie         67 GOLD                 2:02.90    2:02.69  
 
Women 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Echeverria, Carmen        73 MWA                    46.30         DQ  
 
Men 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Reyes, Nicolas            19 MWA                       NT      28.23  
  2 Alcantara, Daniel         24 MWA                       NT      29.01  
  3 Mian, Michael             21 WOW                    36.00      36.77  
  4 Sanguinetti, Diego        23 GOLD                   47.43      52.23  
 
Men 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Ricardo          23 MWA                  1:03.00    1:06.41  
 
Men 18-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Ricardo          23 MWA                  2:18.00    2:26.06  
     1:06.14  2:26.06                                                      
 
Men 18-24 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Ricardo          23 MWA                  5:10.00    5:14.82  
     1:08.37  2:27.77  3:50.24  5:14.82                                    
  2 Mian, Michael             21 WOW                  8:00.00    6:48.63  
              3:23.50  5:09.90  6:48.63                                    
 
Men 18-24 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alcantara, Daniel         24 MWA                       NT      38.92  
  2 Reyes, Nicolas            19 MWA                       NT      40.04  
 
Men 18-24 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alcantara, Daniel         24 MWA                       NT    1:28.75  
 
Men 18-24 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Ricardo          23 MWA                    30.00      29.94  
  2 Sanguinetti, Diego        23 GOLD                 1:10.93    1:01.60  
 
Men 18-24 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Ricardo          23 MWA                  1:10.00    1:13.34  
 
Men 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Richard            25 WOW                    26.15      26.33  
  2 Jansel, Aldo              27 GOLD                   34.00      34.61  
 
Men 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jansel, Aldo              27 GOLD                 1:12.00    1:19.29  
 
Men 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jansel, Aldo              27 GOLD                 2:30.00    3:13.63  
     1:25.47  3:13.63                                                      
 
Men 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jansel, Aldo              27 GOLD                 6:26.00    6:51.57  
     1:22.03  3:02.28  4:55.47  6:51.57                                    
 
Men 25-29 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Richard            25 WOW                    36.11      35.19  
 
Men 25-29 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Richard            25 WOW                  1:16.11    1:25.91  
 
Men 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Richard            25 WOW                    35.99      36.38  
 
Men 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Garza, Richard            25 WOW                  2:40.11    2:57.46  
     1:23.76  2:57.46                                                      
 
Men 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neukamp, Raul             32 TEDA                   25.80      25.79  
  2 Lima, Raphael             32 MWA                    28.68      26.12  
  3 Nappi, Steven             30 Unattached             26.54      26.18  
  4 Vaucher, James            30 GOLD                   27.50      27.36  
  5 Yednak, Travis            33 GOLD                   31.00      30.66  
 
Men 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neukamp, Raul             32 TEDA                 1:00.00      58.71  
  2 Yednak, Travis            33 GOLD                 1:09.00    1:15.16  
 
Men 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yednak, Travis            33 GOLD                 3:02.00    2:58.51  
     1:25.79  2:58.51                                                      
 
Men 30-34 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cuticchia, Tommie         30 Unattached             34.14      32.00  
  2 Vaucher, James            30 GOLD                   31.00      33.48  
  3 Yednak, Travis            33 GOLD                   42.00      47.17  
 
Men 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cuticchia, Tommie         30 Unattached           1:13.22    1:09.77  
 
Men 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yednak, Travis            33 GOLD                   49.00      46.31  
 
Men 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neukamp, Raul             32 TEDA                   28.00      27.02  
  2 Vaucher, James            30 GOLD                   28.50      28.91  
  3 Nappi, Steven             30 Unattached             28.26      31.25  
 
Men 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nappi, Steven             30 Unattached           2:43.18    2:35.81  
     1:09.92  2:35.81                                                      
  2 Cuticchia, Tommie         30 Unattached           2:43.18    2:39.27  
     1:12.58  2:39.27                                                      
  3 Lima, Raphael             32 MWA                  3:20.00    2:46.24  
     1:18.71  2:46.24                                                      
 
Men 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dehnert, Steven           36 GOLD                      NT      30.01  
  2 Arbelaez, Alejandro       37 TEDA                   35.00      34.42  
 
Men 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tsang, Donald             38 GOLD                 1:15.00    1:14.46  
  2 Arbelaez, Alejandro       37 TEDA                 1:20.00    1:20.06  
 
Men 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Shawn             38 WOW                  2:33.00    2:31.73  
     1:11.43  2:31.73                                                      
  2 Tsang, Donald             38 GOLD                 3:02.00    2:57.53  
     1:28.38  2:57.53                                                      
 
Men 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dehnert, Steven           36 GOLD                      NT      38.50  
  2 Visschers, Fons           37 MWA                    45.00      41.98  
 
Men 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Shawn             38 WOW                  1:24.00    1:24.64  
  2 Visschers, Fons           37 MWA                  1:45.00    1:39.63  
 
Men 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dehnert, Steven           36 GOLD                      NT      36.67  
 
Men 35-39 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Shawn             38 WOW                  2:50.00    2:48.85  
     1:21.23  2:48.85                                                      
 
Men 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beach, Christopher        44 NCMJ                   26.29      26.10  
  2 Itriago, Hilario          40 MWA                    28.04      28.29  
  3 Vale, Robert              44 TEDA                   30.29      29.22  
  4 Mucino, Sal               43 WOW                    45.00      42.30  
 
Men 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beach, Christopher        44 NCMJ                   58.85      57.73  
  2 Ochoa, Carlos             42 PLAN                   58.00      59.15  
  3 Vale, Robert              44 TEDA                 1:11.00    1:09.82  
  4 Mucino, Sal               43 WOW                  1:45.00    1:40.17  
 
Men 40-44 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beach, Christopher        44 NCMJ                 2:14.67    2:10.66  
     1:02.95  2:10.66                                                      
  2 Vale, Robert              44 TEDA                 2:44.00    2:42.53  
     1:14.88  2:42.53                                                      
  3 Marquez, Raymond          42 GOLD                      NT    3:10.24  
     1:34.75  3:10.24                                                      
 
Men 40-44 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marquez, Raymond          42 GOLD                      NT    6:43.27  
     1:38.82  3:23.85  5:08.06  6:43.27                                    
 
Men 40-44 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ochoa, Carlos             42 PLAN                 1:18.00    1:11.27  
 
Men 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hanks, Glen               43 GOLD                   43.47      42.09  
  2 Mucino, Sal               43 WOW                  1:00.00      49.93  
 
Men 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hanks, Glen               43 GOLD                 1:35.34    1:36.00  
 
Men 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Itriago, Hilario          40 MWA                    30.49      29.93  
  2 Vale, Robert              44 TEDA                   34.97      33.07  
  3 Mucino, Sal               43 WOW                    50.00      51.77  
 
Men 40-44 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hanks, Glen               43 GOLD                 3:00.00    3:08.04  
     1:33.92  3:08.04                                                      
  2 Marquez, Raymond          42 GOLD                      NT    4:28.15  
     2:07.71  4:28.15                                                      
 
Men 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abad, Fernando            49 PLAN                   31.29      31.78  
  2 Kowalak, Mark             46 GOLD                   35.50      31.84  
  3 Moskowitz, Larry          49 MWA                       NT      33.42  
  4 Glatzer, Phillip          45 Unattached             34.09      35.05  
  5 Angel, Cesar              46 MWA                       NT      37.15  
  6 Farias, Sergio            47 GOLD                   34.53      38.22  
 
Men 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Angel, Cesar              46 MWA                       NT    1:24.66  
  2 Glatzer, Phillip          45 Unattached           1:20.54    1:25.75  
 
Men 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdivia, Ricardo         49 GOLD                 2:13.50    2:08.74  
     1:01.76  2:08.74                                                      
 
Men 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Abad, Fernando            49 PLAN                   40.32      40.99  
 
Men 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kowalak, Mark             46 GOLD                   40.00      43.07  
 
Men 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farias, Sergio            47 GOLD                 1:47.33    1:41.01  
 
Men 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Farias, Sergio            47 GOLD                   38.91      33.68  
 
Men 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Valdivia, Ricardo         49 GOLD                 2:35.00    2:26.95  
     1:12.46  2:26.95                                                      
  2 Abad, Fernando            49 PLAN                 3:11.51    3:09.66  
     1:30.88  3:09.66                                                      
 
Men 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cohen, Doug               51 MWA                    31.00      29.72  
  2 Moreno, Al                53 GOLD                   30.00      30.23  
  3 Nunnally, Robert          52 GOLD                   34.00      34.26  
  4 Malmborg, Miles           53 SOFL                   43.00      36.40  
  5 Kissinger, Paul           50 GOLD                   38.00      36.80  
 
Men 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nunnally, Robert          52 GOLD                 1:15.00    1:19.22  
  2 Malmborg, Miles           53 SOFL                 1:25.00    1:20.52  
  3 Coomes, Brian             53 GOLD                 1:17.00    1:22.38  
  4 Kissinger, Paul           50 GOLD                 1:25.00    1:25.18  
 
Men 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kissinger, Paul           50 GOLD                 2:57.00    2:58.83  
     1:29.36  2:58.83                                                      
  2 Malmborg, Miles           53 SOFL                 3:10.00    3:01.14  
     1:29.69  3:01.14                                                      
 
Men 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coomes, Brian             53 GOLD                 6:30.00    6:43.08  
     1:32.99  3:15.53  4:59.32  6:43.08                                    
 
Men 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coomes, Brian             53 GOLD                 1:40.00    1:42.54  
 
Men 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moreno, Al                53 GOLD                   36.00      36.14  
  2 Cohen, Doug               51 MWA                    42.00      42.10  
  3 Nunnally, Robert          52 GOLD                   43.00      46.93  
 
Men 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coomes, Brian             53 GOLD                 1:45.00    1:44.80  
 
Men 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malmborg, Miles           53 SOFL                   53.00      36.13  
 
Men 50-54 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malmborg, Miles           53 SOFL                 1:45.00    1:29.19  
 
Men 50-54 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Coomes, Brian             53 GOLD                 3:10.00    3:21.50  
     1:35.51  3:21.50                                                      
 
Men 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Service, Jeff             56 GOLD                   28.50      28.58  
  2 Hurtado, Ivan             57 MWA                    32.00      30.31  
  3 Kelly, Michael            56 SFTL                   30.50      31.06  
  4 Pontes, Jose              56 BLU                    31.30      33.49  
 
Men 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sonenshein, Roy           56 GOLD                 1:28.13    1:32.48  
 
Men 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pontes, Jose              56 BLU                  2:44.00    2:49.73  
     1:20.66  2:49.73                                                      
  2 O'Neil, Blase             55 GOLD                 2:45.00    3:04.32  
     1:30.88  3:04.32                                                      
 
Men 55-59 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pontes, Jose              56 BLU                  5:45.00    6:08.19  
     1:24.88  2:58.46  4:33.45  6:08.19                                    
  2 O'Neil, Blase             55 GOLD                 6:00.00    6:27.64  
     1:33.66  3:14.06  4:51.44  6:27.64                                    
 
Men 55-59 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sonenshein, Roy           56 GOLD                 1:55.51    2:02.80  
 
Men 55-59 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sonenshein, Roy           56 GOLD                 1:50.69    2:00.78  
 
Men 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Service, Jeff             56 GOLD                   31.84      31.83  
  2 Ferron, Lars              58 GOLD                   32.00      33.14  
  3 Hurtado, Ivan             57 MWA                    38.00      35.86  
 
Men 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ferron, Lars              58 GOLD                 1:20.00    1:19.04  
  2 Sonenshein, Roy           56 GOLD                      NT    2:03.23  
 
Men 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sonenshein, Roy           56 GOLD                 3:51.26    3:59.67  
     2:07.87  3:59.67                                                      
 
Men 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Craig              61 GOLD                   29.90      28.47  
  2 Beutenmuller, David       63 Unattached             32.00      32.77  
  3 Beier, Ken                64 GOLD                   44.00      38.14  
 
Men 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beutenmuller, David       63 Unattached           1:20.00    1:18.58  
 
Men 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beutenmuller, David       63 Unattached           2:40.00    3:11.01  
     1:28.19  3:11.01                                                      
 
Men 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beier, Ken                64 GOLD                 6:45.00    6:49.84  
     1:38.11  3:24.16  5:09.65  6:49.84                                    
 
Men 60-64 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downey, Andy              63 WOW                    39.20      40.16  
  2 Beier, Ken                64 GOLD                   52.00      50.31  
 
Men 60-64 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Downey, Andy              63 WOW                  1:29.00    1:33.61  
 
Men 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmidt, George           63 GOLD                   36.62      36.70  
 
Men 60-64 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Craig              61 GOLD                   31.50      30.45  
  2 Downey, Andy              63 WOW                    37.20      37.28  
  3 Beier, Ken                64 GOLD                   49.00      47.28  
 
Men 60-64 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmidt, George           63 GOLD                      NT    2:46.07  
     1:21.24  2:46.07                                                      
 
Men 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hammerstrom, John         65 GOLD                   32.09      31.88  
  2 Venture, Ray              65 GOLD                   43.89      48.25  
 
Men 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hammerstrom, John         65 GOLD                 1:20.00    1:19.24  
 
Men 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venture, Ray              65 GOLD                 4:10.57    4:42.50  
     2:17.69  4:42.50                                                      
 
Men 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Quiggin, David            69 GOLD                 6:30.00    5:29.62  
     1:18.52  2:42.41  4:08.20  5:29.62                                    
 
Men 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venture, Ray              65 GOLD                 1:07.40    1:08.42  
 
Men 65-69 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Venture, Ray              65 GOLD                 2:33.26    2:30.96  
 
Men 65-69 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Childs, Lee               65 GOLD                 2:44.41    2:44.77  
     1:15.09  2:44.77                                                      
 
Men 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buchan, Douglas           70 SFTL                   35.40      33.16  
  2 House, Carl               74 GOLD                   45.44      48.88  
 
Men 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Buchan, Douglas           70 SFTL                 1:25.00    1:22.90  
  2 House, Carl               74 GOLD                 2:04.96    2:20.01  
 
Men 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 House, Carl               74 GOLD                 5:38.82    4:53.00  
     2:16.84  4:53.00                                                      
 
Men 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 House, Carl               74 GOLD                11:10.99   11:18.85  
     2:31.88  5:24.45  8:26.87 11:18.85                                    
 
Men 70-74 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Club                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- House, Carl               74 GOLD                 1:05.57         DQ  
 
Women 120-159 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wahoos of Wellington  'A'                              NT   11:55.17  
     1) Hewitt, Kristen W39             2) Yager, Laura W28               
     3) Matsumura, LeAnn W41            4) Viteri, Cynthia W45            
 
Women 160-199 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT    5:17.19  
     1) Morse, Kerri W34                2) Beatty, Yukako W42             
     3) Scharr, Susan W43               4) LeClair, Dale W44              
     1:07.77  2:31.35  4:05.66  5:17.19                                    
  2 Wahoos of Wellington  'A'                              NT    5:40.35  
     1) Viteri, Cynthia W45             2) Collins, Patti W51             
     3) Hewitt, Kristen W39             4) Matsumura, LeAnn W41           
     1:09.01  3:06.49  4:24.32  5:40.35                                    
 
Women 160-199 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   11:57.86  
     1) LeClair, Dale W44               2) Morse, Kerri W34               
     3) Beatty, Yukako W42              4) Scharr, Susan W43              
 
Women 240-279 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                           5:00.00    5:02.64  
     1) McDonnell, Peggy W58            2) Ogier, Danielle W61            
     3) Mancino, Cathy W64              4) Bennett, Lisa W57              
     1:12.37  2:27.90  3:50.38  5:02.64                                    
 
Women 240-279 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   11:01.53  
     1) Ogier, Danielle W61             2) Mancino, Cathy W64             
     3) Bennett, Lisa W57               4) McDonnell, Peggy W58           
 
Men 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Midtown Weston Aquatics  'A'                           NT    4:45.54  
     1) Alvarez, Ricardo M23            2) Alcantara, Daniel M24          
     3) Cohen, Doug M51                 4) Hurtado, Ivan M57              
     1:06.30  2:18.11  3:35.22  4:45.54                                    
  2 Gold Coast Masters  'A'                              4.50    4:55.93  
     1) Dehnert, Steven M36             2) Tsang, Donald M38              
     3) Jansel, Aldo M27                4) Vaucher, James M30             
     1:12.01  2:27.50  3:54.12  4:55.93                                    
  3 Wahoos of Wellington  'A'                              NT    5:19.23  
     1) Mian, Michael M21               2) Garza, Richard M25             
     3) Downey, Andy M63                4) Mucino, Sal M43                
     1:21.00  2:25.85  3:45.93  5:19.23                                    
 
Men 120-159 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   11:08.69  
     1) Tsang, Donald M38               2) Vaucher, James M30             
     3) Dehnert, Steven M36             4) Jansel, Aldo M27               
 
Men 160-199 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wahoos of Wellington  'A'                              NT   11:44.63  
     1) Peters, Shawn M38               2) Downey, Andy M63               
     3) Mucino, Sal M43                 4) Garza, Richard M25             
 
Men 200-239 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT    5:28.80  
     1) Kowalak, Mark M46               2) O'Neil, Blase M55              
     3) Burt, Chris M58                 4) Kissinger, Paul M50            
     1:17.80  2:37.12  4:04.33  5:28.80                                    
  2 Gold Coast Masters  'B'                              7.30    6:23.50  
     1) Marquez, Raymond M42            2) House, Carl M74                
     3) Hanks, Glen M43                 4) Nunnally, Robert M52           
     1:30.76  3:50.19  5:10.60  6:23.50                                    
 
Men 200-239 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   12:29.40  
     1) Beier, Ken M64                  2) Burt, Chris M58                
     3) O'Neil, Blase M55               4) Kissinger, Paul M50            
  2 Gold Coast Masters  'B'                                NT   13:45.06  
     1) Ferron, Lars M58                2) Kowalak, Mark M46              
     3) Venture, Ray M65                4) Sonenshein, Roy M56            
 
Men 240-279 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                              6.00    6:31.07  
     1) Beier, Ken M64                  2) Ferron, Lars M58               
     3) Venture, Ray M65                4) Sonenshein, Roy M56            
     1:33.95  2:52.95  4:56.16  6:31.07                                    
 
Mixed 100-119 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wahoos of Wellington  'A'                              NT   11:34.53  
     1) Yager, Laura W28                2) Garza, Richard M25             
     3) Viteri, Cynthia W45             4) Mian, Michael M21              
     1:30.78  3:08.46  3:28.53  4:20.57  5:40.13           9:57.15 11:34.53
 
Mixed 120-159 400 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  2 Midtown Weston Aquatics  'A'                           NT    5:53.49  
     1) Campos, Aranzazu W37            2) Edwards, Daniela W30           
     3) Visschers, Fons M37             4) Moskowitz, Larry M49           
     1:30.29  2:55.33  4:22.69  5:53.49                                    
 
Mixed 120-159 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   11:04.72  
     1) Vaucher, James M30              2) Morse, Kerri W34               
     3) Beatty, Yukako W42              4) Dehnert, Steven M36            
     1:10.48  2:27.21  3:42.67  5:04.97  6:22.28  7:51.59  9:27.14 11:04.72
 
Mixed 160-199 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wahoos of Wellington  'A'                              NT   14:03.16  
     1) Mucino, Sal M43                 2) Hewitt, Kristen W39            
     3) Collins, Patti W51              4) Peters, Shawn M38              
     1:45.04  3:45.23  5:26.48  7:25.51  9:20.42          11:25.57 14:03.16
 
Mixed 200-239 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   10:26.74  
     1) Valdivia, Ricardo M49           2) Protzman, Barbara W59          
     3) LeClair, Dale W44               4) Ferron, Lars M58               
     1:03.42  2:10.42  3:34.84  5:07.91  6:20.63  7:40.52  8:01.27 10:26.74
  2 Gold Coast Masters  'B'                                NT   12:55.21  
     1) Scharr, Susan W43               2) Kissinger, Paul M50            
     3) Seier, Lydia W57                4) O'Neil, Blase M55              
     1:30.76  3:06.41  4:59.17  6:51.32  8:15.40  9:46.31 11:18.18 12:55.21
 
Mixed 240-279 800 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Club                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gold Coast Masters  'A'                                NT   10:31.72  
     1) Bennett, Lisa W57               2) McDonnell, Peggy W58           
     3) Burns, Craig M61                4) Childs, Lee M65                
     1:15.19  2:37.82  4:02.37  5:30.98  6:43.00  8:00.81  9:15.01 10:31.72
  2 Gold Coast Masters  'B'                                NT   12:43.43  
     1) Devanney, Celia W56             2) Burt, Chris M58                
     3) Mancino, Cathy W64              4) Beier, Ken M64                 
     1:14.51  3:02.83  4:30.69  6:13.40  7:45.65  9:20.59 11:00.98 12:43.43